20 Haziran 2018, Çarşamba

Kızlara laf attı, polise saldırdı yine polis kurtardı

Karabük’te, caddede yürüyen kızlara laf attığı iddia edilen 35 yaşındaki V.A.Ö., kendisine engel olmak isteyen polislere saldırdı. Gözaltına alındıktan sonra karakola götürülmek istenen adam, toplanan kalabalık tarafından linç edilmek istendi. V.A.Ö'nün yardımına saniyeler önce yaraladığı emniyet güçleri yetişti. Bedenini adeta siper eden polis memuru, öfkeli kalabalığı zor da olsa engelledi.

18 Ekim 2014 Cumartesi 18:10
Kızlara laf attı, polise saldırdı yine polis kurtardı
Olay, akşam saatlerinde Kemal Güneş Caddesi’nde meydana geldi. Caddede yürüyen 17 yaşlarında 2 kıza laf atarak sataştığı iddia edilen 35 yaşındaki V.A.Ö., kendisine engel olmak isteyen trafik polisi Aydın Küçükali’nin çenesine yumruk attı. Aldığı yumruk darbesine rağmen yere düşüp kalkan Küçükali yanındaki meslektaşı Abdullah Kaplankıran ile V.A.Ö’yü yakalayıp gözaltına aldı. Bir grup vatandaş ise kızlara laf atan ve polisi yumruklayan V.A.Ö’ye tepki gösterdi.

Kalabalık, polis otomobiline bindirilmek istenen V.A.Ö’ye tekme, tokat ve yumruklarla saldırdı. Aldığı darbeler sonucu V.A.Ö., yere yuvarlanırken, grup polis ekipleri tarafından güçlükle dağıtıldı. Olayların yatışmasının ardından ambulansla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen polis Aydın Küçükali, ayakta tedavi edildi. Sağlık durumu iyi olan Küçükali’ye 5 gün iş göremez raporu verildi. Taburcu edilen Küçükali ile meslektaşı Kaplankıran karakola giderek V.A.Ö.’den şikayetçi oldu. V.A.Ö.’nün gözaltına alındığı olayla ilgili soruşturma sürüyor.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/1 + YORUM EKLE
  • ne isa ya ne musa ya karesi karaman - 18 Ekim 2014 Polis böledir adam gelir ananna küfür eder z sonra sen onu kurtarırsın taş atar ,seni yakmaya kalkar vatandaş ona saldırır böle yapıyor diye sen onu kurtarırsın sonuçta ne isa ya ,ne musa ya yaranamaz önü gelen basar küfürü gamatayı iş değil yanı

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »