Kobe'nin gönlü Brezilya-Arjantin finalinde

Los Angeles Lakers'ın süperstarı Kobe Bryant, 2014 Dünya Kupası'nda Brezilya-Arjantin finalini görmek istediğin söyledi

18 Haziran 2014 Çarşamba 17:41
Kobe'nin gönlü Brezilya-Arjantin finalinde
Brezilya'da düzenlenen FIFA Dünya Kupası'nda G Grubu'ndaki Almanya-Portekiz maçını izleyen Bryant, FIFA'nın internet sitesine yaptığı açıklamada, çocukluğunun geçtiği İtalya'da 6 ila 14 yaşları arasında her gün  futbol oynadığını hatırlatarak, futbolun en sevdiği spor olduğunu belirtti.
 
Futbolun günden güne geliştiği ülkesi ABD'nin milli takımının, özgüveni sayesinde G Grubu'nda sonuna kadar mücadele edeceğini ifade eden Bryant,  "Dünya Kupası'nı hangi takım kazanır?" sorusuna, "Ev sahibi Brezilya'ya karşı oynamak zor. Brezilya ile Arjantin'i  finalde izlemek güzel olur. Almanya da çok güçlü görünüyor" yanıtı verdi.
 
SAN ANTONIO'YU KUTLADI

Lakers ile 5 NBA şampiyonluğu kazanan Bryant, 2014 NBA Finali'nde  Miami Heat'i 4-1 yenerek 5. şampiyonluğuna ulaşan San Antonio Spurs'ün  başarısıyla ilgili de şunları kaydetti: "Hak edilmiş bir şampiyonluk. Aynı hedefi paylaşan oyuncuların nasıl  bir arada oynadığını göstermesi bakımından bir ders niteliğinde. Spurs adına çok  sevindim. Bu bizim için de motivasyon kaynağı. Umarım aynısını gelecek sezon biz  yaparız."
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »