Koca dehşeti kamerada

İZMİR'in Karabağlar İlçesi'nde, 41 yaşındaki Eda Okutgen'in, 8 ay önce boşanmasına rağmen, barışıp tekrar birlikte yaşamaya başladığı 41 yaşındaki Uğur B. tarafından apartman girişinde bıçaklanmasının, güvenlik kamerası tarafından kaydedildiği ortaya çıktı.

6 Aralık 2014 Cumartesi 3:28
Koca dehşeti kamerada
Görüntülerde öfkeli kocanın talihsiz kadını bıçaklayıp, apartman çıkıp gitmesi yer aldı. Olay, Fahrettin Altay Mahallesi 2/3 sokak 11 numaradaki apartmanda geçen 30 Kasım'ta saat 21.00 sıralarında meydana geldi. İlaç firmasında çalışan, biri kız iki çocuk annesi Eda Okutgen, organizasyon işiyle uğraşan Uğur B.'den 8 ay önce geçimsizlik nedeniyle boşandı. Ardından Uğur B. ile barışan Eda Okutgen, yaklaşık bir aydır resmi nikahsız olarak tekrar aynı evde yaşamaya başladı.

Akşam saatlerinde işten eve dönen Eda Okutgen ile Uğur B. tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Eda Okutgen evden ayrıldı. Bu sırada eski eşinin peşinden koşan Uğur B., Eda Okutgen'i apartman girişinde yakaladı. Uğur B., Eda Okutgen'i bıçaklayarak yaraladı.

Kanlar içinde kalan Eda Okutgen, yaralı olarak apartmanın sığınağına doğru kaçmaya çalıştı. Uğur B. ise apartmandan çıkarak kaçtı.

Tartışma seslerini duyarak dışarı çıkan, ancak öfkeli kocaya engel olamayan apartman sakinleri, durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Kanlar içindeki Eda Okutgen, ambulansla kaldırıldığı Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

Olayın ardından polis merkezine giderek polise teslim olan, ifadesinde Eda Okutgen'i kendisini aldattığı için öldürdüğünü idida eden Uğur B., sevkedildiği adliyede tutuklandı.

Emekli Hava Pilot Yarbay Orhan Okutgen ise damadının, piyasaya olan 500 bin liraya yakın borçlarını ödeyebilmek için kızına dairesini sattırdığını, yeterli gelmeyince, emekliliğine 3 yıl olmasına rağmen, işten ayrılıp tazminatını alması için zorladığını, kabul etmediği için çıkan tartışma sonrası öldürdüğünü söyledi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »