23 Haziran 2018, Cumartesi

Konyaaltı sahili artık ücretsiz

Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı sahili artık ücretsiz. Sahilde duş, şezlong ve şemsiye gibi hizmetlerin yanı sıra, ücretsiz internet hizmeti de başlatıldı.

23 Haziran 2014 Pazartesi 18:27
Konyaaltı sahili artık ücretsiz
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan düzenlemelerin ardından Konyaaltı Sahili için açılış töreni düzenlendi. Törene, Başkan AK Partili Menderes Türel ve eşi Ebru Türel, Ak Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse ve davetliler katıldı.
7 bin şezlong, 3 bin 500 şemsiye ve 3 bin 500 masanın ücretsiz kullanıma sunulacağı sahil boyunca ücretsiz internet hizmeti de başlatıldı.

Antalya halkıyla Konyaaltı Sahili’ni daha güzel ve halkın istediği imkanlarla buluşturduklarını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, "Bugüne kadar Konyaaltı Sahili’nde halkımızın aldığı hizmetler maalesef ücretliydi. Bundan sonra halkımız Konyaaltı Sahili’nin bütün güzelliklerinden bir tek kuruş ödemeden istifade edebilecek. Konyaaltı Sahili’ni Antalya halkına hediye ediyoruz. Konyaaltı Antalya’nın mücevheridir ve biz bu mücevheri halka hediye ediyoruz" dedi.

Özgür ÖZTÜRK/ANTALYA, (DHA)
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »