Koray Aydın'dan TRT yayınında TRT'ye çok sert sözler

TRT'de partisinin propaganda konuşmasını yapan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, "Maalesef ki milletimizin vergileri ile ayakta duran bu kurumda ancak bir yasal zorunluluk yerine getirildiği için yer bulabiliyoruz" dedi.

17 Haziran 2018 Pazar 20:28
Koray Aydın'dan TRT yayınında TRT'ye çok sert sözler
İYİ Parti Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, TRT Haber'de partisinin propaganda konuşmasını gerçekleştirdi.

Saat 18.54'te TRT 1'de başlaması gereken konuşma, kurum tarafından TRT Haber'e alındı ve 19.16'da başladı.

TRT Haber'de yaptığı konuşmada TRT'yi hedef alan Aydın, İYİ Parti'ye uygulanan karartmaya tepki gösterdi.

Koray Aydın'ın açıklamaları şöyle: 

"EN ACISI TRT'NİN KARARTMASI OLDU"


"İYİ ve cesur insanların dik duruşu karşısında afallayan iktidar, bu sefer de partimize karşı medya karartması uygulamaya başladı. Bu medya karartmasının en acısı ise TRT'de yaşadığımız karartmadır. Belki de İYİ Parti'yi TRT ekranlarında ilk kez bu kadar uzun görüyorsunuz. Maalesef ki milletimizin vergileri ile ayakta duran bu kurumda ancak bir yasal zorunluluk yerine getirildiği için yer bulabiliyoruz.

"ENGELLEMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEYECEK"

Tabii ki bütün bu yaşadıklarımız bizi yolumuzdan döndürmedi. Atamız Bilge Kağan gibi gece uyumadan, gündüz oturmadan şiarıyla vatan toprağında ayak basmadık yer, elini sıkmadığımız vatandaş bırakmadık. Gittik, derdimizi anlattık. Ve gördük ki Türkiye yüzünü güneşe dönmüştür. İYİ Parti'nin iktidarı ve Sayın Meral Akşener'in Cumhurbaşkanlığı'nı engellemeye kimsenin gücü yetmeyecektir."

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »