Kucağında torunuyla Erdoğan'ın önüne çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Çaykur’a ait Ziraat Çay Bahçesi’nden, Gündoğdu Mahallesi’ndeki Cumhuriyet Çay Fabrikası’na geçti.

21 Mayıs 2016 Cumartesi 22:13
Kucağında torunuyla Erdoğan'ın önüne çıktı
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Güldemet Sar ile yargı mensuplarının eşlik ettiği Erdoğan, fabrikayı gezerek çay üretimi ile ilgili bilgi aldı. Erdoğan, fabrika ziyareti sonrasıCumhurbaşkanlığı otobüsü ile ayrılırken vatandaşları selamladı, santraç takımı dağıttı.

Bu sırada kucağındaki 8 aylık torunu Atilla Çoruh ile otobüsün önüne doğru yürüyen Nimet İbuk’a korumalar müdahale etti. Korumaları gören Erdoğan, otobüsü durdurarak yanına çağırdığı kadına ne istediğini sorunca, 'fotoğraf çektirmek istiyorum’ cevabını aldı. Kucağında ağlayan torunu ile birlikte otobüse çıkarak Erdoğan ile fotoğraf çektiren İbuk, teşekkür ederek otobüsten indi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra da İyidere İlçesi’nde geçti ve buradaki bir otelde yargı mensupları ile birlikte yemeğe katıldı. Otele, 'İlk Başkan Rizeli Olacak’ yazılı afiş asıldığı gözlendi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »