Kurtlar Vadisi hayranlarına şok

Kanal D’nin başarılı dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta yayınlanmayacak. Başrolünde Necati Şaşmaz’ın yer aldığı yapımın 240. bölüm fragmanı paylaşılmamış ve bu nedenle de yayınlanmayacağı söylentileri ortaya çıkmıştı. Beklenen açıklama geldi. Dizinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak!

11 Aralık 2014 Perşembe 4:28
Kurtlar Vadisi hayranlarına şok
Başrolünde Necati Şaşmaz’ın yer aldığı Kanal D’nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarına kötü haber! Başarılı dizi bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı paylaşılmamış ve bu nedenle de yayınlanmayacağı söylentileri ortaya çıkmıştı.

Beklenen şey gerçekleşti ve dizinin yeni bölümünün gelecek hafta ekrana geleceği açıklandı. Yapımın yerine ise Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni bölümü yayınlanacak.

Kurtlar Vadisi Pusu, yeni bölümüyle 18 Aralık Perşembe akşamı 20.00'de Kanal D’de!

Geçmiş bölümde neler olmuştu? 

Polat, sonunda Süha’nın sırrına ortak olur. Bundan sonra bambaşka bir görev üstlenmişti. Fehmi, güç gösterisi yapmayı sevmişe benzemektedir. Yanında Cahit olmadan bunu daha ne kadar sürdürebileceğini kendi gözleriyle tecrübe edecektir. KGT ekibi, Polat Alemdar’dan aldıkları emri yerine getirirken hiç beklemedikleri saldırılarla sarsılırlar.
 
Üstelik bu kez Tilki’nin yanı sıra başka bir misafirleri daha vardır. Akif ve adamları Şedid’in İstanbul’a uzanan kolunu bükmek için acele etmelidir. Sagir’in kurduğu bomba düzeneği Aynura için geri sayımı başlatacaktır. Polat, karanlık güçlerin üzerine aydınlığı getirmek için çalışırken, aynı kararlılığı Brandon da kirli oyunlarına devam ederken gösterir. Tüm karmaşa tek bir noktayı işaret edecektir.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »