Kurtlar Vadisi Pusu 159. bölüm fragmanı yayına girdi VİDEO

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu 159. yeni bölümüyle 17 Mayıs Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 159. bölüm fragmanı ve özeti...

17 Mayıs 2012 Perşembe 0: 0
Kurtlar Vadisi Pusu 159. bölüm fragmanı yayına girdi <font style="color: blue;"><blink>VİDEO</blink></font>

Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek 159. bölümü, 17 Mayıs Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 159. bölümünde yaşanacaklar:

159. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın...  

Polat ve ekibi Cahit’i kurtarmak için uğraşırken Hikmet’in kaçırılmasıyla iyice köşeye sıkışırlar. Kendal, özel ekibini Polat’ın elinden almak için ne isteyecek? Polat, Kendal’ın isteklerini yerine getirecek mi? Bu anlaşmanın sonunda Polat ve ekibini bekleyen büyük şok ne olacak?

Kara, yarım bıraktığı işi bitirmek için neler yapacak? Cezaevinden tahliye olan Mete, Kara’dan intikamını almak için ilk iş olarak ne isteyecek? Polat ve ekibi yakalanan Kara’yı tutulduğu yerden çıkarabilmek için nasıl bir plan yapacak?

Yaşar, Pusat ve Mete bir araya geliyor. Yaşar oğlunun intikamını almaktan vazgeçmiyor. Pusat ve Nesrin’in planı ne olacak? Tüm bu olanlardan kendini sorumlu tutan Selvi, ne yapacak?

Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun 17 Mayıs Perşembe akşamı TNT’de yayınlanacak aksiyon ve heyecan dolu 159. bölümünde olacak...

159. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın... 

[PAGE]

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »