Kurtlar Vadisi Pusu oyuncuları Düzce’de

10 yıldır ekrana gelen fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu oyuncuları Düzce’de öğrencilerle bir araya geldi. Düzce Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Dizilerin Gençler Üzerine Etkileri’ söyleşisine dizinin Eşref Bey’i ve Abdülhey’i katıldı.

16 Mayıs 2013 Perşembe 18:37
Kurtlar Vadisi Pusu oyuncuları Düzce’de

Kurtlar Vadisi Pusu oyuncuları Düzce’de! Gündemdeki konuları yeni kanalı ATV’de ekrana taşımaya devam eden Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Eşref Bey’i canlandıran Barbaros Hayrettin Binicioğlu ile dizinin Abdülhey’i Kenan Çoban, Düzce Üniversitesi (DÜ) Edebiyat Fakültesi Öğrenci Topluluğu'nca üniversitenin konferans salonunda düzenlenen ‘Dizilerin Gençler Üzerine Etkileri’ adlı söyleşide öğrencilerle bir araya geldi.

Kurtlar Vadisi Pusu’da Eşref Bey'i canlandıran Barbaros Hayrettin Binicioğlu, gençlerin yaklaşık 10 yıldır ekranlarda olan diziyi örnek alabileceğini belirterek, senaristlerin her bölüm için detaylı araştırma yaptığını söyledi.

Dizide gençlerin örnek alabileceği önemli değerler bulunduğunu dile getiren Barbaros Hayrettin Binicioğlu, "Vatan nedir? Bayrak nedir? Bunlar sizin bildiğiniz şeyler ama dizide bunu anlamak daha net mümkün oluyor. Senaristlerimiz detayları çok iyi analiz ediyorlar ve hikayeyi ortaya çıkartıyorlar" ifadesini kullandı.

Abdülhey karakterini canlandıran Kenan Çoban ise öğrencilerden tek isteğinin okumaları olduğunu belirterek, "Vatanın, milletin sizlere ihtiyacı var. Ben her istediğinizde gelirim" diye konuştu.

Söyleşiye Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın kardeşi Kutlay Arınç da katıldı.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »