Mahmut Uslu: Galatasaray'ın derdi 17 Aralık

Fenerbahçe Kulübü Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Galatasaray'ın maça çıkmamasını 'yüzyılın karasıdır' sözleriyle değerlendirdi

20 Haziran 2014 Cuma 16:23
Mahmut Uslu: Galatasaray'ın derdi 17 Aralık
Fenerbahçe Kulübü Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Galatasaray'ın çıkmadığı ve oynanmayan maçta sahaya inerek taraftara bir konuşma yaptı

Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Fenerbahçe Ülker'in hükmen galip sayıldığı ve oynanmayan Galatasaray Lİv Hospital mücadelesinin ardından açıklamalarda bulundu.


Uslu'nun konuşmasından satır başları : "Basketbolcular maalesef oynamadan, maç yapmadan bir şampiyonluk kazandılar. Alınlarının teriyle. Ben Galatasaray camiasıyla ilgili hiçbir yorum yapmak istemiyorum ancak Galatasaray yönetimiyle ilgili daha önce dediğimiz gibi kulübü yöneticilerle ilgili konuşmak istiyorum. Bu yüzyılın karasıdır.

Biz 17maçta 1 kez kaybetmişiz. Belki %1 kazanabilirlerdi. Galatasaray'ın en büyük derdi 17 Haziran değil 17 Aralık. Biz Temmuzları geçerek geldik bugünlere. Daha evvel daha eski federasyonlar ve başbakanlar zamanında hakem değiştirmek vardı. Artık yeni bir başbakan var, yeni bir hükümet var.

Artık 17 Aralık'tan sonra paralelciler ortaya çıktı. Kız basket maçında bize bıçak çekildi neredeyse. Bizim sesimiz çıkmadı. Federasyon başkanı çıkıp konuşuyor, 1000 tane düdük çalınıyor diye. Maçlara gelmiyor ki bilsin. 22 tane yanlış düdük çalındı.""ERGİN ATAMAN KİM, BEN KİMİM"

"Ergin Ataman kim? Ben kimim? Ergin Ataman burada bana dönüp sırıtarak konuşma yapıyor. Bunu da söyleyeyim. Savcılığa suç duyurusunda bulundum. O kendi kendide oraya buraya mesaj veriyor. Ben kulübün yöneticisiyim. Ergin Ataman bana denk değil. Biz bu zihniyetteki insanlarla mücadelemize devam edeceğiz. Milli takımla ilgili söyleyecek sözümüz yok çünkü şampiyon olduk."

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »