26 Mayıs 2018, Cumartesi

Malouda bomba gibi geliyor

Geçtiğimiz sezon sıkıntılı bir sezon geçirerek lig bitmeden şehri erken terk eden Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Florent Malouda, yeni sezonu iple çekiyor

21 Temmuz 2014 Pazartesi 18:15
Malouda bomba gibi geliyor
Malouda, kendisine ait sosyal medya hesabından kamp günlüğünü paylaşırken, diğer taraftan ise yeni sezonla ilgili mesajlar veriyor.

Geçtiğimiz sezon sonunda Chelsea tarafından serbest bırakılmasının ardından büyük umutlarla Trabzonspor'a transfer edilen ancak 2013-2014 futbol sezonunda beklentilerin altında kalarak hem taraftarını hem de yönetimi üzen yıldız futbolcu yeni sezonu heyecanla bekliyor.

Gösterdiği disiplinsiz davranışlar ve istikrarsızlığı nedeniyle Hami Mandıralı ile sıkıntı yaşayarak şehri sezon bitmeden terk eden Malouda, yeni sezonda Trabzonspor'da oynamayacağını belirtilmesine rağmen, teknik direktör Vahid Halilhodzic'in takımın başına gelmesiyle birlikte yeni sezonu beklemeye başladı.

Kendisine ait sosyal medya hesabından kampla ilgili günlük mesajlar atan oyuncu yeni sezonla ilgili olarak verdiği mesajlarla da 2014-2015 sezonunu sabırsızlıkla beklediğini belirtiyor.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »