23 Temmuz 2018, Pazartesi

Manchester United-Arsenal maçı için akıl almaz iddaa

Manchester United-Arsenal maçı için Ugandalı 2 kişi inanılmaz bir iddiaya girdi. İddiada birisi karısını ve arabasını ortaya koyarken diğer şahısta evini ortaya koydu.

14 Kasım 2013 Perşembe 2: 4
Manchester United-Arsenal maçı için akıl almaz iddaa
Supersport'un Uganda'da yayınlanan The Observer gazetesine dayandırarak verdiği habere göre, ülkenin doğu kesimindeki Iganga bölgesinde biri Arsenal diğeri Manchester United taraftarı olan iki Ugandalı ilginç bir iddiaya girdi ve sonuçta Van Persie'nin golü bir eve maloldu.

İki fanatik taraftar maç için akıl almaz bir bahse girdiler. Arsenalli Henry Dhabasani, takımının yenilmesi halinde iki yatak odalı evini vermeyi kabul etti. Manchester United taraftarı Rashid Yiga ise Toyota Premio marka arabasını ve karısını ortaya koydu.

İki taraf bahsi yazılı olarak bir metne döktüler ve imzaladılar. Daha sonra tanıklara da imzalattılar. Maçta Robin Van Persie'den gelen tek gol, Dhabasani'nin evini kaybettiği anlamına geliyordu. Ertesi gün onlarca Manchester United taraftarı toplanarak Dhabasani'nin evine akın etti ve Dhabasani ile ailesini sokağa attı.

İddiayı kaybederek ailesiyle birlikte evinden atılan Dhabasani'nin üç karısı ve beş çocuğu olduğu bildirildi. Arabasını ve karısını ortaya koyan Yiga'nın 'medeni' hali hakkında bir bilgi verilmedi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »