Mandzukiç, A.Madrid formasını giydi

Atletico Madrid'in yeni transferi Hırvat golcü Mario Mandzukiç, Vicente Calderon'daki törenle taraftarların karşısına çıktı

25 Temmuz 2014 Cuma 21:32
Mandzukiç, A.Madrid formasını giydi
Atletico Madrid'de Diego Costa'nın boşluğunu doldurmaya çalışacak olan Mario Mandzukiç, ilk kez Atletico formasını giydi ve Vicente Calderon'da taraftarın karşısına çıktı.

Atletico Madridli taraftarlar, yeni golcülerine büyük sevgi gösterisinde bulundu. Tören sırasında birkaç taraftar, Hırvat golcüye ulaşmaya çalıştı. Ancak bu taraftarlar karşılarında güvenlik güçlerini buldu.

Mandzukiç, Vicente Calderon'daki tören öncesi ise Başkan Enrique Cerezo ile birlikte basın mensuplarının karşısındaydı. Diego Simeone gibi bir teknik direktörle çalışmanın kendisi için büyük bir şans olduğunu vurgulayan Mandzukiç, Chelsea'ye giden Diego Costa ile karşılaştırılmasına da karşı çıktı.

Diego Costa'dan daha farklı bir oyun tarzı olduğunun altını çizen Mandzukiç, "Yeni teknik direktörümün benden istediği her şeyi yapmaya çalışacağım. Kimseyle karşılaştırılmak istemiyorum. Takıma faydalı olmak ve kupalar kazanmak istiyorum" dedi.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »