28 Mayıs 2018, Pazartesi

Mardan'dan 'ipotek' yalanlaması

Bir Rus şirketinin, 100 milyon dolarlık alacağı nedeniyle Azeri asıllı işadamı Telman İsmailov'un Güney Kıbrıs'taki şirketine açtığı davada Mardan Palace Oteli'ne de ipotek koyduğu yönündeki haberlerin doğru olmadığı belirtildi.

8 Temmuz 2014 Salı 23:28
Mardan'dan 'ipotek' yalanlaması
Mardan Palace Hoteli Genel Müdürü Çetin Pehlivan, Türkiye ve dünyanın en önemli turizm yatırımlarından biri olan Mardan Palace'ın yayımlanan haberle ilgisi olmadığını söyledi.

Pehlivan, “Bu denli büyük bir yatırımın parıltısına, bu tarz haberlerin gölge düşüremeyeceği aşikardır. 2009 yılından bugüne Türk turizmine hizmet veren Mardan Palace 2014'e büyük bir ivmeyle başlangıç yapmış, tüm yaz sezonunda 'Cosmopolitan, Elle, RU TV, 7days' gibi dünyaca ünlü parti organizasyonları kapsamında birçok yıldızı konuk etmeye devam etmekte ve alternatifli eğlence konseptiyle yoğun ve hareketli bir sezon geçirmektedir. Eşsiz mimarisi ve özgün koleksiyonları ile konaklayan misafirlerinin hafızalarında yer bırakan otelimiz, 5 yıl içinde 144 farklı ülkeden ağırladığı konuklarını üst düzey servisi ile buluşturmaktadır" diye konuştu.

Mehmet ÇINAR/ANTALYA, (DHA)
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »