Melo ameliyattan çıktığı an Fenerbahçe maçını izlemek istedi

Ameliyat kararıyla taraftarını üzen Felipe Melo, odasında kendisine geldiği an Fenerbahçe-Akhisar Belediyespor mücadelesini izlemek istediğini söyledi.

25 Şubat 2015 Çarşamba 16: 1
Melo ameliyattan çıktığı an Fenerbahçe maçını izlemek istedi
Önceki gün Liv Hospital'da bel fıtığı ameliyatı olan Felipe Melo'yu eşi Roberta, Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce, tercüman Mert Çetin, yönetici Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst yalnız bırakmadı. Yaklaşık bir saat süren operasyonun ardından kendisine gelen Melo, ilk olarak fotoğraf çektirdi ve hasta yatağından Galatasaray taraftarına "İyiyim" mesajını gönderdi. Sabah Gazetesi'nden Mehmet Özcan'ın haberine göre, Brezilyalı yıldızın ikinci isteği ise televizyonun açılması oldu. Hastanede yattığı odada Lig TV'nin açık olduğunu öğrenen Felipe Melo, "Televizyonu açın, Fenerbahçe'nin maçını izlemek istiyorum" ifadelerini kullandı.

'Felç olabilirsin'
Melo, Sivas'ta doktorlara, "Bel ağrım geçti. Ancak şiddetli bir bacak ağrım var" deyince kulüp doktoru Yener İnce şüphelendiğini söyleyerek elle muayene yaptı ve "Oynamana izin veremem" dedi. Melo ısrar etti ancak Yener İnce bunun imkansız olduğunu ve felç geçirebileceğini söyledi. Sağlık heyeti İstanbul'a döner dönmez ameliyat için karar aldı ve Melo bıçak altına yattı.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »