Meral Akşener oyunu kullandı

Cumhurbaşkanı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, oyunu Beylerbeyi Hacı Sabancı Anadolu Lisesi'nde kullandı.

24 Haziran 2018 Pazar 11:56
Meral Akşener oyunu kullandı
Cumhurbaşkanı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 27. Miletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için oyunu kullandı.

Oyunu Beylerbeyi'ndeki Hacı Sabancı Anadolu Lisesi'nde kullanan Akşener, daha sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

 Akşener, "Bu seçimlerin hem hayırlı olmasını hem gerçekten seçmenin hür iradesini yansıtmasını diliyorum" dedi.

 ​Meral Akşener'in açıklaması şu şekilde:

 "Çok farklı seçime gittik, gidiyoruz. Hem partili cumhurbaşkanını hem milletvekili seçiyoruz. Allah hayırlı uğurlu etsin. Demokrasilerde herşey tartışılabilir ama bir tek hür idaredeyle seçmenin verdiği yaptığı tercihin sandık sonuçlarına itiraz edemezsiniz. En önemli kelimede hür iradedir. Bu seçimlerin hem hayırlı olmasını hem gerçekten seçmenin hür iradesini yansıtmasını diliyorum. Bu iradenin yansıması için elimizden geleni yapacağız. Allah hiçbirinizi utandırmasın" dedi. Akşener gazetecilerin sorularına "Hemen Ankara'ya gidiyoruz. Genel merkezde takip edeceğiz. Müthiş bir heyecanım var. Bir hacı olarak gerekeni yaptım" 

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »