20 Şubat 2019, Çarşamba

Meteorolojiden flaş uyarı! Kuvvetli olacak...

Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun güneyi, Doğu Karadeniz kıyılarıyla Doğu Anadolu'nun güneyinde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak bekleniyor. Yağışların, bu akşam ve gece saatlerinde Kırklareli ve Tekirdağ çevreleriyle İstanbul'un batı kesimlerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

11 Ekim 2018 Perşembe 21:18
Meteorolojiden flaş uyarı! Kuvvetli olacak...
Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu  Akdeniz, İç Anadolu'nun güneyi, Doğu Karadeniz kıyılarıyla Doğu Anadolu'nun  güneyinde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak bekleniyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün tahminlerine göre, Türkiye genelinde  havanın parçalı ve çok bulutlu olması, hava sıcaklığının mevsim normallerinde  seyretmesi öngörülüyor.

Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç  Anadolu'nun güneyi, Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun güneyi ile Düzce,  Bolu, Ordu, Eskişehir, Nevşehir, Kayseri, Sivas, Erzurum, Kars, Iğdır, Ağrı,  Tunceli, Adıyaman, Kilis ve Gaziantep çevrelerinde sağanak ve yer yer gök  gürültülü sağanağın etkili olacağı tahmin ediliyor.

Yağışların, bu akşam ve gece saatlerinde Kırklareli ve Tekirdağ  çevreleriyle İstanbul'un batı kesimlerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

Bu akşam saatlerinde Hakkari ve Şırnak çevreleriyle Mardin'in doğu  kesimlerinde toz taşınımı öngörülüyor.

Rüzgarın genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyılarında batı ve  güneybatı, güneydoğu kesimlerde doğu ve güneydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta  kuvvette, Marmara'da yer yer kuvvetli esmesi bekleniyor.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »