Metin Hara Adriana Lima aşkında flaş gelişme

Yazar Metin Hara, şu anda Amerika'da olduğunu belirtirken, 'canım kadar sevdiğim kişi' şeklinde bahsettiği Brezilyalı model Adriana Lima ile ilişkisine dair çıkan iddialara son noktayı koydu.

27 Aralık 2017 Çarşamba 17:18
Metin Hara Adriana Lima aşkında flaş gelişme
Metin Hara, sevgilisi Adriana Lima'nın sosyal medyada kendisini takipten çıkarması üzerine dünyaca ünlü model ile ayrılmadıklarını söylemişti. 35 yaşındaki yazar, instagram hesabından yaptığı son açıklama ile hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü.

Gerçek dışı iddialar hakkında hukuki yaollara başvuracağını vurgulayan ve "Sonunda aşk kazanacak" diyen Metin Hara'nın açıklaması şöyle:

Başından beri kadına/insana karşı şiddetin tam karşısında yer aldım. Dilim döndüğünce, kalbim el verdiğince... Şiddet aslında bir anda kurşun olup saplanmıyor insanın kalbine. Önce iç savaşla başlıyor. Kendiyle kavga eden kişi dışarıdakine savaş açıyor. Yaklaşık 6 aydır birlikte olduğum kişi ve benim adıma 'akıl almaz' komplo teorilerinden, insanın itibarını namusunu zedeleyecek iddialardan dolayı üzücü bir şekilde zorbalık yaşamaktayız. Ben benim adıma yapılmış gerçeği yansıtmayan, beni olduğumdan başka biri gibi göstermeye çalışan art niyetli çabaları sessizlikle izlemekteyim. Ama her şeyden önce canım kadar sevdiğim bu kişi ve benim adıma yabancı basında gayet makul/destekleyici haberler yapılırken bir zamanlar hoşgörünün diyarı olan, Yunus'a, Mevlana'ya ev sahipliği yapmış topraklarda bu şekilde bir tavrın yanımdaki kişiye ve bana haksızlık olduğunu düşünüyorum.(Kendisinin bütün dünyanın önünde Türkiyede yapılan haberlerin başından beri doğruyu yansıtmadığı konusunda paylaşım yaptığını hatırlatırım.)Zaman içerisinde bakıldığında yaratılan senaryoların (aldatma, demeç, ayrilik, proje, tv programı vs...) neredeyse hepsinin gerçek dışı olduğu kanıtlanmasına rağmen hala bu tutumun devam etmesi oldukça düşündürücü...
Şu anda Amerikada'yım. Saat sabaha karşı 5. Ben bir iyilik projesi üzerinde çalışıyorum. Türkiye'de nasıl bir demeç vermişim olmayan bir kurgu üzerine? Ayrılık yok ki demeç verilmiş olsun. Başından beri de olmadı ki. Şu anda iki dünya güzeli kızın ve hayatımı paylaştığım kişinin mutluluğu benim adıma herşeyden önemli. Her şey onların bir gülümsemesi çalınmasın diye.
Bu tarz gerçek dışı iddialara ve kötü niyetli çalışmalara karşı hukuki önlemler alacağımı üzülererek belirtmek istiyorum. Bu konuda basından dürüstlüğü ve vicdanı ilke edinmiş kişilere başarılar dilerim.
Her birinizden rica ediyorum. Başından beri. Sadece 'mutluluk' dileseniz. Daha güzel olmaz mıydı her şey? Sen de aşık olsan, biz de senin adına mutlu olsak. Anadolu'da güzel bir laf vardır 'kabın içerisinde ne varsa dışarıya o taşar.' 2018 de her birinizin kalbi kadar güzel bir yıl yaşaması dileğiyle. Ne olursa olsun sonunda aşk kazanacak."

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »