MHP aday listesi belli oldu

MHP, 2015 milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. Peki listede kimler var? MHP'nin öne çıkan milletvekili adayları arasında, İstanbul 2. bölge 1. sıradan aday Ekmeleddin İhsanoğlu var. Ayrıca Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski danışmanı Durmuş Yılmaz da MHP Listesinde. İşte 7 Haziran 2015'te gerçekleşecek millletvekili genel seçiminde MHP'nin il il milletvekili aday listesi.

8 Nisan 2015 Çarşamba 2:44
MHP aday listesi belli oldu
İşte il il MHP'nin milletvekili adayları:

ADANA           1          MEVLÜT KARAKAYA          

ADANA           2          MUHARREM VARLI

ADANA           3          SEYFETTİN YILMAZ

ADANA           4          ABDULKADİR YUVALI        

ADANA           5          ALİ AYDIN     

ADANA           6          ALİ DEMİR    

ADANA           7          DEMET ÇARDAK    

ADANA           8          SİNAN GÜL  

ADANA           9          MEHMET ALİ ARSLAN       

ADANA           10        ADEM GÜNDOĞAN

ADANA           11        NESLİHAN UZUN    

ADANA           12        İSA AYANOĞLU      

ADANA           13        AYLA EMRAHOĞLU

ADANA           14        BURAK YİĞENOĞLU


ADIYAMAN    1          RECEP KILIÇ

ADIYAMAN    2          EMİN ACAR  

ADIYAMAN    3          REMZİYE YAVUZ    

ADIYAMAN    4          AHMET KARA


AFYON           1          MEHMET PARSAK  

AFYON           2          AZİZ ASLAN 

AFYON           3          FATİH ÇETİNKAYA 

AFYON           4          İSMAİL ELİBOL        

AFYON           5          ABDİL DEMİRAL


AĞRI   1          MUSTAFA ÖRÜ       

AĞRI   2          BİLAL YAŞAR           

AĞRI   3          MURAT ÇİFTÇİ        

AĞRI   4          MEHMET YILDIRIM


AMASYA        1          MEHMET SARI        

AMASYA        2          SADIK ASLAN          

AMASYA        3          TURAN GÜRDOĞAN

ANKARA (1)   1          YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ         

ANKARA (1)   2          ZÜHAL TOPÇU        

ANKARA (1)   3          MUSTAFA ERDEM  

ANKARA (1)   4          ERKAN HABERAL   

ANKARA (1)   5          NEVZAT AYPEK      

ANKARA (1)   6          BİRCAN AKYILDIZ   

ANKARA (1)   7          SULTAN GÜNDÜZ  

ANKARA (1)   8          AYŞE SİBEL ERSOY          

ANKARA (1)   9          İBRAHİM ÇİFTÇİ      

ANKARA (1)   10        AYTAÇ ÖZEL

ANKARA (1)   11        ESİN GÜREL

ANKARA (1)   12        ŞENER BEŞİROĞLU          

ANKARA (1)   13        ŞAHİN ÖNALAN      

ANKARA (1)   14        UMUTCAN GÜNER KAYA 

ANKARA (1)   15        ALİ KELEŞ    

ANKARA (1)   16        ÜLKÜ GÖK GÜVEN

ANKARA (1)   17        PINAR GÜNSEVEN GÜLSOY       

ANKARA (1)   18        İBRAHİM KUŞ


ANKARA (2)   1          ŞEFKAT ÇETİN        

ANKARA (2)   2          MUSTAFA MİT         

ANKARA (2)   3          HAMİT AYANOĞLU 

ANKARA (2)   4          YAŞAR YILDIRIM    

ANKARA (2)   5          MEHMET DAMAR   

ANKARA (2)   6          GÜL GÜLSER KILIÇARSLAN        

ANKARA (2)   7          MEHMET ALİ TANRIVERDİ

ANKARA (2)   8          ALPARSLAN SUCU 

ANKARA (2)   9          TAYFUN ÜNAL        

ANKARA (2)   10        MELTEM HATİCE ULUÇ    

ANKARA (2)   11        HİKMET DURGUT   

ANKARA (2)   12        TÜMER ZEYTİN       

ANKARA (2)   13        FATİH GÖZÜM        

ANKARA (2)   14        BAYRAMALİ TEMİZER


ANTALYA       1          MEHMET GÜNAL    

ANTALYA       2          AHMET SELİM YURDAKUL           

ANTALYA       3          TARKAN AKILLI       

ANTALYA       4          ADEM USLU 

ANTALYA       5          CAFER UYAR          

ANTALYA       6          CENGİZHAN GÖKÖZ         

ANTALYA       7          TOLGA ALICI

ANTALYA       8          GÖKHAN KURŞUNLU        

ANTALYA       9          METİN ÖZKAN         

ANTALYA       10        MUSTAFA ALPEREN EROL          

ANTALYA       11        NEŞE GÜL    

ANTALYA       12        HASAN BÖLÜCEK  

ANTALYA       13        GÜRAY PARLAK     

ANTALYA       14        TURGUT BUCAK


ARTVİN          1          MUHAMMET ALTUNAL      

ARTVİN          2          RAFET ABAY


AYDIN 1          ALİ UZUNIRMAK     

AYDIN 2          HAYRİ GÜLEÇ         

AYDIN 3          HÜSEYİN KARAGÖZ          

AYDIN 4          DENİZ DEPBOYLU  

AYDIN 5          FEVZİ KÖSE 

AYDIN 6          HİLMİ BOLATOĞLU

AYDIN 7          KADRİ DÜLGER


BALIKESİR    1          İSMAİL OK    

BALIKESİR    2          RECEP ÇETİN         

BALIKESİR    3          RAFET ÇETİNEL     

BALIKESİR    4          MEHMET DURAN   

BALIKESİR    5          ADNAN ÇELEBİ       

BALIKESİR    6          MEHMET AĞAR      

BALIKESİR    7          TUNCAY KILIÇ         

BALIKESİR    8          KEMAL GİRGİN


BİLECİK         1          BAHATTİN ŞEKER  

BİLECİK         2          HÜSEYİN ŞENSOY


BİNGÖL         1          HASAN KIZILBOĞA 

BİNGÖL         2          RAGIP TÜMEN        

BİNGÖL         3          MUHİTTİN SATIK


BİTLİS 1          METİN TAŞDEMİR  

BİTLİS 2          ARİF ÖZER   

BİTLİS 3          MELİHŞAH BUDAK


BOLU  1          ŞÜKRÜ GÜLEZ


BURDUR       1          ALPARSLAN AHMET DURSUN    

BURDUR       2          ALİ İSRA GÜNGÖR 

BURDUR       3          METİN IŞILDAR


BURSA           1          İSMET BÜYÜKATAMAN     

BURSA           2          KADİR KOÇDEMİR 

BURSA           3          TEVFİK TOPÇU       

BURSA           4          FEVZİ ZIRHLIOĞLU

BURSA           5          FİKRET FİDAN         

BURSA           6          HASAN TOKTAŞ     

BURSA           7          ALİ HAYRİ OZAN     

BURSA           8          YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU     

BURSA           9          HATİCE DENİZ        

BURSA           10        ÇETİN ELMAS         

BURSA           11        YUSUF TURAN        

BURSA           12        GÜLTEN KAVUT SÜRÜCÜ

BURSA           13        TİMUR ÖZDEMİR    

BURSA           14        ZAFER KARAKILIÇ  

BURSA           15        YÜKSEL OKUMUŞ  

BURSA           16        LEVENT ÇELİK        

BURSA           17        ENGİN ER    

BURSA           18        SAKİN KÖSEOĞLU


ÇANAKKALE 1          İBRAHİM KÜRŞAT TUNA   

ÇANAKKALE 2          ENVER KOÇ

ÇANAKKALE 3          SERDAR CAN          

ÇANAKKALE 4          GÜNAY UÇAR


ÇANKIRI        1          RECEP DUMANLI   

ÇANKIRI        2          FEHMİ BÖLÜKBAŞI


ÇORUM         1          VAHİT KAYRICI       

ÇORUM         2          AYBÜKE TOPÇUBAŞI EKİCİ         

ÇORUM         3          SAMİ ÇAM    

ÇORUM         4          ALİ AKCAN


DENİZLİ         1          EMİN HALUK AYHAN         

DENİZLİ         2          CAFER BİRTÜRK    

DENİZLİ         3          ÜMİT BAHTİYAR     

DENİZLİ         4          İSMAİL YARIMCA    

DENİZLİ         5          ZAFER KAPLAN      

DENİZLİ         6          MEHMET FEVZİ YENİÇERİ

DENİZLİ         7          ŞULE TÜRKASLAN


DİYARBAKIR 1          MEHMET TEYYAR KARAKOÇ      

DİYARBAKIR 2          AYŞE ÖNEN 

DİYARBAKIR 3          FEVZİ YİĞİTKAN     

DİYARBAKIR 4          HASAN ÖZMEN       

DİYARBAKIR 6          RECEP DONAT       

DİYARBAKIR 7          MEHMET İDRİS       

DİYARBAKIR 8          ÖMER BOZKAYA    

DİYARBAKIR 9          ŞEYHMUS BİLİCİ    

DİYARBAKIR 10        MEHMET İÇLİ


EDİRNE         1          GÜRSEL ŞİMŞEK    

EDİRNE         2          ŞENNUR YILDIRIM


ELAZIĞ          1          YAVUZ TEMİZER    

ELAZIĞ          2          ABDURRAHMAN KIZGIN   

ELAZIĞ          3          MESUT AKSAN       

ELAZIĞ          4          MEHMET KARACA


ERZİNCAN    1          ÜMİT ÖZKÖR           

ERZİNCAN    2          MUTLU ÖZDEMİR   


ERZURUM     1          KAMİL AYDIN           

ERZURUM     2          ERTÜRK ÇİMEN      

ERZURUM     3          ZEKAİ KAYA 

ERZURUM     4          SEYFULLAH HIZARCI        

ERZURUM     5          ÖMER DURUR        

ERZURUM     6          GÖKHAN ARSLAN


ESKİŞEHİR    1          RUHSAR DEMİREL 

ESKİŞEHİR    2          KAYIHAN ÇAĞLAR 

ESKİŞEHİR    3          MUSTAFA KEMAL TEKİN  

ESKİŞEHİR    4          EMİNE EDİZGİL       

ESKİŞEHİR    5          TİMUR FARUK YATMAZ    

ESKİŞEHİR    6          AHMET MUHAMMED HIZLAN


GAZİANTEP  1          ÜMİT ÖZDAĞ           

GAZİANTEP  2          ERTUĞRUL TOLGA ORHAN         

GAZİANTEP  3          SERVET DEMİR      

GAZİANTEP  4          FEVZİ KOÇOĞLU    

GAZİANTEP  5          SERMET ATAY        

GAZİANTEP  6          HÜSEYİN CÜNEYT AYATA

GAZİANTEP  7          ÖMER OĞUZ           

GAZİANTEP  8          KENAN ÇAKIR         

GAZİANTEP  9          MEHMET DEMİR     

GAZİANTEP  10        ÖMER YILMAZ        

GAZİANTEP  11        MEZİNE SIRAKAYA

GAZİANTEP  12        SERDAR ÖNEL


GİRESUN      1          ORHAN ERZURUM 

GİRESUN      2          ALİ KARADENİZ      

GİRESUN      3          BORA KILIÇ  

GİRESUN      4          HASAN YILMAZ


GÜMÜŞHANE           1          MUSTAFA CANLI    

GÜMÜŞHANE           2          HACI MURAT BAL


HAKKARİ       1          MEHMET AYHAN GÜNAYDIN      

HAKKARİ       2          ALİ KURTULUŞ ÖNCÜL     

HAKKARİ       3          BARIŞ CENGİZBAY


HATAY           1          ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN       

HATAY           2          CELALETTİN YAVUZ          

HATAY           3          METE ASLAN           

HATAY           4          MEHMET AKİF TERZİ         

HATAY           5          İBRAHİM GÜL          

HATAY           6          HÜSEYİN BAĞRIYANIK     

HATAY           7          MEHMET BİÇER     

HATAY           8          FERHAT KÜÇÜKLER          

HATAY           9          SIDIKA DİLAVER ERYILMAZ         

HATAY           10        ALPARSLAN ATEŞ


ISPARTA        1          NURİ OKUTAN        

ISPARTA        2          HÜSEYİN AVNİ BIÇAKLI    

ISPARTA        3          AHMET ZİYA NUHOĞLU


MERSİN         1          OKTAY ÖZTÜRK     

MERSİN         2          BAKİ ŞİMŞEK           

MERSİN         3          ALİ ÖZ           

MERSİN         4          MEHMET KARA       

MERSİN         5          TOLGA ARSLAN      

MERSİN         6          GÜRCAN KASAP    

MERSİN         7          ALİ YÜCELEN          

MERSİN         8          NİHAT ÖZEN

MERSİN         9          MEHMET ALİ GÖKMEN     

MERSİN         10        ALİ RIZA BOZKURT

MERSİN         11        ÖZGÜR ÖZCAN


İSTANBUL1   1          EDİP SEMİH YALÇIN          

İSTANBUL1   2          İZZET ULVİ YÖNTER          

İSTANBUL1   3          UYGAR SUPHİ AKTAN       

İSTANBUL1   4          AHMET TURGUT    

İSTANBUL1   5          ALPER ÇAĞRI YILMAZ      

İSTANBUL1   6          MEHMET KILIÇ        

İSTANBUL1   7          MEHMET HANEFİ BOSTAN          

İSTANBUL1   8          BAYBORA CİHAN KAHVECİ         

İSTANBUL1   9          RASİM ACAR           

İSTANBUL1   10        NİHAL AĞCA

İSTANBUL1   11        SABRİ ŞENEL          

İSTANBUL1   12        ALPER KAAN BORAN        

İSTANBUL1   13        DURSUN ÇOLAK    

İSTANBUL1   14        ZEKİ BULUT 

İSTANBUL1   15        İSMAİL HAKKI ALTUN        

İSTANBUL1   16        UMUR ARIKAN        

İSTANBUL1   17        BÜLENT BUZ

İSTANBUL1   18        ABDULLAH AKKAYA          

İSTANBUL1   19        AHMET ŞAHİN         

İSTANBUL1   20        HASAN TÜFEKÇİ    

İSTANBUL1   21        İSMET KOÇAK         

İSTANBUL1   22        REZZA NESLİHAN VURAL BALCI 

İSTANBUL1   23        SEMA BARLIN         

İSTANBUL1   24        AYDIN İŞKUR          

İSTANBUL1   25        BAHRİ BİLALOĞLU 

İSTANBUL1   26        ASLI ERGÜN

İSTANBUL1   27        ÖMER FARUK EKŞİ

İSTANBUL1   28        FATİH ERYILMAZ    

İSTANBUL1   29        BAŞAR ÜNAL           

İSTANBUL1   30        EKREM DÜZGÜN    

İSTANBUL1   31        EMİNE SAADET KARLIBEL


İSTANBUL2   1          EKMELEDDİN MEHMET İHSANOĞLU    

İSTANBUL2   2          CELAL ADAN

İSTANBUL2   3          MURAT BAŞESGİOĞLU    

İSTANBUL2   4          ABDUL AHAT ANDİCAN     

İSTANBUL2   5          ÖZCAN PEHLİVANOĞLU   

İSTANBUL2   6          MEHMET ASLAN     

İSTANBUL2   7          BAŞBUĞ PINARBAŞI         

İSTANBUL2   8          ESRA SELİMOĞLU ŞENGÜL        

İSTANBUL2   9          FETİ YILDIZ  

İSTANBUL2   10        FÜSUN KAYAN ARDAMAN

İSTANBUL2   11        GÜLRU VARDAR    

İSTANBUL2   12        AHMET ÖZYÜREK  

İSTANBUL2   13        ALİ DERİNDAĞ        

İSTANBUL2   14        MAHMUT MERT ERSİN     

İSTANBUL2   15        ALAADDİN ULUDAĞ           

İSTANBUL2   16        MUHAMMET EMİN ÖZKURT        

İSTANBUL2   17        CAN ALİ AKSU         

İSTANBUL2   18        NURETTİN ATALAY

İSTANBUL2   19        NURHAN TOĞUÇ   

İSTANBUL2   20        FETİH AHMET ALPASLAN 

İSTANBUL2   21        OSMAN BÜYÜKKAYA        

İSTANBUL2   22        SEVGİ VARDARLI İNAL      

İSTANBUL2   23        MESUT CAN PAKOVA       

İSTANBUL2   24        OSMAN KAYGI        

İSTANBUL2   25        METİN KILIÇ 

İSTANBUL2   26        MUSTAFA YILMAZ


İSTANBUL3   1          MERAL AKŞENER  

İSTANBUL3   2          ATİLA KAYA 

İSTANBUL3   3          İSMAİL FARUK AKSU         

İSTANBUL3   4          ARZU ERDEM         

İSTANBUL3   5          FUAT ÇAKIROĞLU 

İSTANBUL3   6          MEHMET MÜFTÜOĞLU     

İSTANBUL3   7          ERDEM KARAKOÇ 

İSTANBUL3   8          MURAT TÜRKMEN 

İSTANBUL3   9          HAYATİ ARKAZ       

İSTANBUL3   10        AYŞE BIÇAK

İSTANBUL3   11        ALPASLAN ALPASLAN AKARSU  

İSTANBUL3   12        AHMET SAVAŞ ÇOLAK      

İSTANBUL3   13        BAHATTİN ŞENGÜL

İSTANBUL3   14        IŞIL DAMLA ŞENER YAMANER    

İSTANBUL3   15        FAZLI YURDABAK   

İSTANBUL3   16        VOLKAN YILMAZ     

İSTANBUL3   17        HALİT TUNA 

İSTANBUL3   18        CELAL KARAPINAR

İSTANBUL3   19        İSA İLYASOĞLU      

İSTANBUL3   20        GÖKHAN YAMANER          

İSTANBUL3   21        MESUT YILDIRIM    

İSTANBUL3   22        TAHİR PAK   

İSTANBUL3   23        HAKAN ÇORAK       

İSTANBUL3   24        BÜNYAMİN ÇİFTÇİ 

İSTANBUL3   25        AYTEKİN HORASAN          

İSTANBUL3   26        SEVİNÇ GÜMÜŞ     

İSTANBUL3   27        SERDAR ÖKTEM    

İSTANBUL3   28        DİDEM KARATAŞ    

İSTANBUL3   29        KAMİL AKSU

İSTANBUL3   30        EKREM SARISOY   

İSTANBUL3   31        MERRİN HASİPOĞLU


İZMİR1           1          OKTAY VURAL        

İZMİR1           2          ASLAN SAVAŞAN   

İZMİR1           3          SENEM KILIÇ           

İZMİR1           4          RECEP KÖK 

İZMİR1           5          SALAHATTİN ŞAHİN           

İZMİR1           6          FİGEN TOSUNOR   

İZMİR1           7          ALİ ONAR     

İZMİR1           8          HALİT DALGIÇ         

İZMİR1           9          HASAN ZEREK        

İZMİR1           10        NACİ DÜZ     

İZMİR1           11        DOĞAN VAROL       

İZMİR1           12        HÜSNÜ GÜRKAN SEÇKİNER       

İZMİR1           13        LÜTFİ KILIÇ


İZMİR2           1          AHMET KENAN TANRIKULU        

İZMİR2           2          MURAT KOÇ

İZMİR2           3          SÜEDA NESLİHAN ÇELİK  

İZMİR2           4          MURAT TAŞER       

İZMİR2           5          YALÇIN KOÇYİĞİT  

İZMİR2           6          HATİCE BÖLÜK       

İZMİR2           7          SERDAR MERSİN   

İZMİR2           8          MEHMET SALİH KADIOĞLU         

İZMİR2           9          TAŞKIN IŞIK 

İZMİR2           10        RECEP AKAN          

İZMİR2           11        SUAVİ TUNCAY       

İZMİR2           12        NURİ ÇİFTÇİ

İZMİR2           13        TAHSİN KAYA


KARS  1          TANER GÖKÇE       

KARS  2          MUHARREM YILDIZ

KARS  3          YAŞAR AĞSU


KASTAMONU           1          EMİN ÇINAR

KASTAMONU           2          HAYATİ HAMZAOĞLU        

KASTAMONU           3          HAKAN ÇETİN


KAYSERİ       1          YUSUF HALAÇOĞLU         

KAYSERİ       2          ALİ KİLCİ       

KAYSERİ       3          SÜLEYMAN KORKMAZ      

KAYSERİ       4          MUSTAFA ALKAN   

KAYSERİ       5          METİN SOYLU         

KAYSERİ       6          MEHMET ÖZMEN   

KAYSERİ       7          ESER TÜRKİSTANLI SAKA

KAYSERİ       8          METE TAŞTAN        

KAYSERİ       9          SEVİM KOÇYİĞİT


KIRKLARELİ  1          DERYA BULUT        

KIRKLARELİ  2          AYDIN ÇETİNER     

KIRKLARELİ  3          GÖKSEL OKUMUŞ


KIRŞEHİR      1          CEMİL YILDIRIM TÜRK      

KIRŞEHİR      2          MUSTAFA ERKAL


KOCAELİ       1          SAFFET SANCAKLI 

KOCAELİ       2          LÜTFÜ TÜRKKAN   

KOCAELİ       3          HİLAL ELMAS          

KOCAELİ       4          RIZA AĞDAĞ

KOCAELİ       5          RUHİ ÇAVDAR        

KOCAELİ       6          KEMAL KÖSE          

KOCAELİ       7          NURDOĞAN KAÇAR          

KOCAELİ       8          İLHAN TAN   

KOCAELİ       9          SÜLEYMAN PEKİN 

KOCAELİ       10        DİJLE AKIN   

KOCAELİ       11        AHMET YEŞİL


KONYA          1          MUSTAFA KALAYCI

KONYA          2          MUSTAFA SAİT GÖNEN    

KONYA          3          SÜLEYMAN ŞENOL

KONYA          4          HÜSEYİN OPRUKÇU         

KONYA          5          SEVİL SARGIN        

KONYA          6          ZÜHAL EKİCİ

KONYA          7          ALPER GEDİK         

KONYA          8          BULDUK ÖZDEMİR 

KONYA          9          FARUK SONKAYA  

KONYA          10        HALİL AYHAN          

KONYA          11        ŞÜKRÜ PORTAKAL

KONYA          12        HALİL AÇIL   

KONYA          13        OSMAN NURİ ATÇEKEN   

KONYA          14        TEMMUZ ŞEMİN


KÜTAHYA      1          ALİM IŞIK      

KÜTAHYA      2          HÜSEYİN BALİ         

KÜTAHYA      3          ÖNDER KICIROĞLU           

KÜTAHYA      4          EROL ALPERTÜRK


MALATYA      1          ARİF YILDIZ  

MALATYA      2          HAKAN YILMAZ       

MALATYA      3          GÜZÜN KOÇAK       

MALATYA      4          ÜBEYT AKÇİN         

MALATYA      5          HAKAN KALKAN      

MALATYA      6          MEHMET ALİ ÖZPOLAT


MANİSA         1          ERKAN AKÇAY        

MANİSA         2          ZEYNEL BALKIZ      

MANİSA         3          HASAN ERYILMAZ  

MANİSA         4          YAŞAR COŞKUN    

MANİSA         5          MEHMET MEMİŞ    

MANİSA         6          OSMAN OKTAY       

MANİSA         7          MEHMET CEM ÇÖLLÜ       

MANİSA         8          GALİP KARAGÖZLER        

MANİSA         9          CEMAL MURAT ERİM


KAHRAMANMARAŞ 1          FAHRETTİN OĞUZ TOR    

KAHRAMANMARAŞ 2          SEFER AYCAN        

KAHRAMANMARAŞ 3          HACI MUSTAFA TOMBULOĞLU  

KAHRAMANMARAŞ 4          EJDER ORUÇ          

KAHRAMANMARAŞ 5          FEHMİ KİRAZ           

KAHRAMANMARAŞ 6          FARUK ATLI 

KAHRAMANMARAŞ 7          ŞULE ARIKAN          

KAHRAMANMARAŞ 8          HASAN SEYİTHANOĞLU


MARDİN         1          FİKRİ YAZAN

MARDİN         2          DURAMETTİN MENGÜÇ   

MARDİN         3          ERKAN AYDIN         

MARDİN         4          HAYATİ ÜNAL          

MARDİN         5          ERCAN BÜKÜLMEZ

MARDİN         6          TAYFUN TOPAK


MUĞLA          1          MEHMET ERDOĞAN         

MUĞLA          2          PEYAMİ CİNAS        

MUĞLA          3          ASIM BAŞARAN      

MUĞLA          4          RAMAZAN KIVRAK 

MUĞLA          5          FERAT YÜKSEL      

MUĞLA          6          ARİF ZİYA KELOĞLU


MUŞ   1          ABDURRAHMAN GÜMÜŞ 

MUŞ   2          TARKAN DEDE        

MUŞ   3          FATMA YILDIRIM


NEVŞEHİR    1          MEHMET VAROL    

NEVŞEHİR    2          SAİT YÜKSEL          

NEVŞEHİR    3          MUSTAFA UĞUR


NİĞDE            1          VEDAT BAYRAM     

NİĞDE            2          MURAT IŞIKLI          

NİĞDE            3          HAKAN ER


ORDU 1          CEMAL ENGİNYURT          

ORDU 2&nb
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »