21 Mayıs 2018, Pazartesi

MHP MYK Üyesi Taner Gökçek, cumhurbaşkanlığı seçiminde İhsanoğlu'na destek istedi

​Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK üyesi Taner Gökçek, Kars ve Ardahan'da halkla bir araya gelerek cumhurbaşkanlığı seçiminde çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek istedi.

25 Temmuz 2014 Cuma 19:15
MHP MYK Üyesi Taner Gökçek, cumhurbaşkanlığı seçiminde İhsanoğlu'na destek istedi
​Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyesi Taner Gökçek, Kars ve Ardahan’da 3 gündür kapı kapı dolaşarak 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminde çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na neden destek verilmesi gerektiğini anlattı.

Kars ve Ardahan’da partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen Gökçek, Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu'nun, 10 siyasi partinin ortak adayı olduğuna dikkat çekerek, Türkiye’nin önünde bulunan 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nde vatandaşların tercihini İhsanoğlu’ndan yana yapacağını belirtti.

Kars ve Ardahan'ın durumunun içler acısı olduğunu ifade eden Gökçek, 11 yılda Kars ve Ardahan’a sadece söylemlerde yatırımlar yapıldığını, gerçekte ise Kars ve Ardahan’ın kaderine terk edildiğini söyledi.

MHP MYK Üyesi Taner Gökçek; “Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu, herkesin cumhurbaşkanı olacak. Cumhurbaşkanı olacak kişinin hiçbir şaibesi olmaması gerekiyor. Sizlerden İhsanoğlu’na destek istiyoruz. Ben inanıyorum Karslı ve Ardahanlı hemşehrilerim sandıkta gereğini yapacak” dedi.

Yaklaşık 3 gündür Kars ve Ardahan'da merkezin yanı sırada ilçelerde de kapı kapı dolaşarak çatı aday Prof. Dr. Ekmeledddin İhsanoğlu’na destek olan MHP MYK üyesi Taner Gökçek, hafta sonuna kadar bölge çalışmalarına devam edecek.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »