MHP'de kazan kaynıyor

Cumhurbaşkanı seçiminin ardından MHP genel merkezinin dışladığı ülkücüler hareketlendi. Sosyal medya'da organize olmaya çalışan ülkücüler bu başarısızlığın bir sonucunun olmasını istiyor. Devlet Bahçeli dahil bütün genel merkez yöneticilerinin istifasını sağlamaya çalışıyor.

12 Ağustos 2014 Salı 20:29
MHP'de kazan kaynıyor
Cumhurbaşkanı seçiminde MHP'nin desteklediği çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun başarısız olması üzerine MHP dışında kalan ülkücüler parti yöneticilerine kazan kaldırmaya hazırlanıyor. Sosyal medyada çeşitli adlar altında mesajlaşan ülkücülerin söylemleri her geçen gün biraz daha sertleşiyor. Aralarında bir çok tanınmış ülkücünün olduğu isimler, genel başkan Devlet Bahçeli başta olmak üzere genel merkez yönetiminin bu başarısızlıkta büyük payı olduğu şeklinde yorumlar yapıyor. Ve bu kadronun istifasını istiyor.

Bahçeli ve arkadaşlarının açıkladıkları seçim analizini de eleştiren ülkücüler, seçimin kaybedilmesinde kendilerine hiç kusur bulmayarak, bütün kusuru seçmene ve  partili muhaliflere yüklemeye çalışan parti yönetimini yerden yere vuruyorlar. 

İşte sosyal medyadaki yazı ve yorumlardan bazı örnekler; 

-''HAİN VE FİTNECİ İLAN EDİLEREK 
MHP'DEN DIŞLANAN ÜLKÜCÜ SAYISI
MHP TEŞKİLATLARINDA KALAN ÜLKÜCÜLERDEN
KAT BE KAT FAZLA HALE GELMİŞTİR...''

-" MHP'DEN... ÜLKÜCÜLERİ TASVİYE ETME KOMİSYONU " 


-TÜRK MİLLETİNİN DE , TÜRK DEVLETİNİN DE SONU KÖTÜDÜR..
MHP İŞGAL KUVVERLERİNDEN KURTARILMADAN
TÜRKİYE'NİN EMPERYALİST UŞAĞI YÖNETİMDEN KURTULMASI
ASLA VE ASLA MÜMKÜN DEĞİLDİR...


-''DEDİK YA BİZ NE ÇEKTİKSE VE BUNDAN SONRA DA NE ÇEKECEKSEK , İŞ TE ORTAYA KONULAN SEN BEN DAVASINDAN ÇEKMEKTEYİZ. BIRAKINIZ BU BASİT ÇEKİŞMEYİ , ORTAYA BİR VİZYON KOYUN. BAHÇELİ GİTSİN DEMEKLE İŞ ÇÖZÜLECEKSE ZATEN GENEL BAŞKAN BUNU BİLEMEYECEK KADAR ACİZ Mİ?! VEYA GENEL MERKEZDE BU KADAR TECRÜBELİ SİYASETÇİ BUNU AKIL EDEMİYOR MU?! EĞER BU KONUDA AKIL ÖN PLANA ÇIKARILMIYORSU, EYVAH Kİ EYVAH BİZİM HALİMİZE!!!SELAM VE SAYGILAR... ''

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/4 + YORUM EKLE
  • ESAS KAZAN AKP'DE KAYNIYOR SAPTIRMAYIN Nurettin Özerdem - 12 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanı seçimleri boyunca, başta devletin televizyonu TRT olmak üzere onlarca yandaş televizyon ve gazetelerde yapılan haberlerle vatandaşların kafasını karıştırıp, adayını Cumhurbaşkanı seçtiren AKP, şimdi de muhalefet partilerinin liderlerine karşı seçmeni kışkırtmaya devam ediyor. ‘Twitter’ ve ‘Facebook’ gibi sosyal paylaşım sitelerinde açılan binlerce sahte hesaplarla, MHP ve CHP seçmeni gibi görünerek, bu partilerin liderlerine karşı hakaretler eden ve değişmesi gerektiğini söyleyen kişilerin AKP genel merkezinden yönlendirildiği ve başlarında ise AKP’nin genel başkan yardımcısı Süleyman Soylu’nun olduğu iddia edildi. Bu sahte hesaplarda ki sahte kişiler, parti içi muhalefet varmış gibi yazı ve yorumlarla, muhalefet partilerin seçmeninin liderlere karşı tavır almış gibi gösteriyor.
  • artık yenilgiyi kabul etmeliler barbaros - 13 Ağustos 2014 bu kaçıncı seçim, ülkücüler artık tabanla tavan arasındaki uçurumdan da yenilgiden de bıktı! bakın Türk dünyası kan ağlıyor bu vebaldir bizim iktidar olmadığımız hergün bizede vebaldir! Bu hareketin başına hareketin oğlu Müsavat Dervişoğlu geçmelidir, geçecektir!
  • Soru Oğuz Buğra - 13 Ağustos 2014 Diyelim genel merkez hata yaptı ve birçok kişiye hain dedi, yönetimden uzaklaştırdı. Onlar bu seçimde kime oy verdi? MHP için ne yaptı? MHP'ye oy vermek ve çalışmak için genel merkezden davetiye mi almaları gerekiyor? İltifat mı edilsin beyzadelere? Hadi hadi, herkes haddini bilsin. MHP'yle mücadele ettikleri kadar pkklılar ve akpliler ile mücadele etmediler. Her seçimden sonra bayrak açıyorlar, yaptıkları başka bir şey yok. Kim bunlar? Çıksınlar ortaya. Sanal ortamda geveleyen iki üç belirsiz adamın sözüyle hareket edilemez.
  • ÖLCÜLÜ OLALIM PANTÜRKiST - 14 Ağustos 2014 Bagzilari bazen YASAR OKUYAN,i OAZAN ARiF,i elestiriyor köse yazarlarinda bile elestirenler var AYIP yahu bu gün MHP,de olmayanlar icin yarin olmayacaklarini kim garenti edebilir kapimiz AKP,gibi hain ihanet cetesi TÜRK--TÜRKCE--TÜRkIYE düsmani olan bir partiden gelenlere acik OZAN ARiF YASAR OKUYAN veya bu davanin temel tasi olanlara kapali öylemi evet kapimiz ömür boyu kapali olmali UGUR ISILAK gibi ÜLKÜCÜLER,den beslenip AKP ile el-ele olanlara kapali olmali,,D-BAHCELi liderimiz hatasi olabilir bu hatayi kapidan iceri sokmadigimiz kisilerin üzerine degil partimizin gücünün nasil saptirildigina teskilatlarin nasil calistirilmadigina ve yetersiz kaldiklarina bakmaliyiz ALLAH,dan R-T-ERDOGAN,in cumhurbaskani olmasiydi duam cünkü OSLO,da kendisini SEREFSiZ ilan etmis YAHUDi hizmet madalyali bir alcagin sesi cankayada kesilirdi ve kesildi burada genel baskanima cok iyi katiliyorum dogru söyledi TÜRKiYE böylece AKP ve R-T-ERDOGAN belasinda kurtuldu sirada CEZA evi kelepce silivri YÜCE DiVAN var milletin hakkinin iadesi var MHP yerinde ÜLKÜCÜLERDE sahip olsun partisine ocagina gerisi ZFERDiR ÜLKÜDASLARIM ALLAH yarimiz ve yardimcimiz olsun..

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »