20 Haziran 2018, Çarşamba

Mila Kunis: Tarihin en uzun hamileliği

Genç yıldız Mila Kunis, internet ortamında en çok tartışma yaratan hamile ünlü olarak tarihe geçti. Kunis'in nişanlısı Ashton Kutcher da eleştiriliyor.

11 Eylül 2014 Perşembe 19:39
Mila Kunis: Tarihin en uzun hamileliği
Kısa bir süre önce nişanlısı Ashton Kutcher ile birlikte ilk bebeklerine kavuşacak olan 31 yaşındaki Mila Kunis'in hamileliği herkese dert oldu. Magazin basınında hemen hemen her gün bir haberi çıkan Kunis, "gösteri dünyasının en pasaklı ve bakımsız" hamilesi olarak eleştiriliyor.

Kunis ile ilgili haberlerin okur yorumları bölümü yıldızı eleştiri yağmuruna tutan fikirlerle dolu. Bazı yorumcular Mila Kunis'in hamile kaldığı günden itibaren saçlarını bile taramadığını ileri sürüyor. Bazıları da "bu dünya tarihinin en uzun hamileliği" diyerek sürekli Kunis ile ilgili çıkan haberleri eleştiriyor. Kimine göre de Kunis, gösteri dünyasının en pasaklı hamile ünlüsü.

Magazin sitelerinde Mila Kunis ile ilgili haberlerde en sık rastlanan yorumlardan biri de güzel oyuncunun sutyen kullanmaması. Bütün bu eleştiriler arasında Mila Kunis'i savunan hayranları da yok değil. Onlara göre de her kadın hamileliği sırasında bazı değişimler geçirebilir. 

Kunis hayranları onu eleştiren yorumcuları "Hamileliğin son dönemleri sandığınız kadar kolay geçmeyebilir" diyerek yanıtlıyor. Mila Kunis ile nişanlısı Ashton Kutcher yakında bir kız çocuğu sahibi olacak.

Çift bebeğe hazırlık sürecinde evlerini de yeniledi. Kunis ise hamilelik sırasında da formunu korumak için düzenli olarak spor salonunu ziyaret ediyor.

Nişanlı olan Kunis ve Kutcher bebeklerinin dünyaya gelmesinden sonra evlenmeyi planlıyor.  
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »