Milli Takım kampında Töre skandalı

Beşiktaş'la kiralık sözleşmesi sona eren Gökhan Töre'nin Milli Takım kampında, Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu'nun odasına baskın yapıp, tehdit ettiği ortaya çıktı

6 Haziran 2014 Cuma 16:29
Milli Takım kampında Töre skandalı
Beşiktaş'ın Gökhan Töre'nin sözleşmesinde yer alan opsiyonu kullanmak için girişimde dahi bulunmamasının nedeni ortaya çıktı.

Siyah-beyazlıların 350 bin Euro kiralama bedeli ve 900 bin Euro garanti artı 10 bin Euro maç başı ücret karşılığında kadrosuna kattığı Gökhan sahadaki performansı kadar saha dışındaki vukuatlarıyla da gündemden düşmedi.

Hatta F.Bahçe derbisinden sonra izinli olmamasına rağmen sabaha karşığı gittiği bir barda silahla sırtından vurulan Gökhan'ın kendisini Beşiktaş'tan koparan asıl olaya haftalar önce imza attığı ortaya çıktı.

3-4 KİŞİ ODAYA DALDILAR

Köln’de  doğan, aslen Samsunlu bir ailenin çocuğu olan Gökhan'ın, aralarında Almanya’dan kalan husumet olduğu öğrenilen Hamburg'lu Hakan Çalhanoğlu ve Bayer Leverkusen’li Ömer Toprak'la yaşadığı olay akıllara durgunluk verdi.

İstanbul’daki Milli Takım kampında Ömer ve Hakan'ın odasına dışarıdan gelen birkaç arkadaşıyla adeta baskın yapan genç futbolcu, iki ismi silahla tehdit etti.

Hatta Gökhan ve yanındakilerin iki futbolcunun ağzına silah soktuğu da iddia edildi.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ OLAYDAN HABERDAR

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve bazı yöneticilerin de bu olaydan haberdar oldukları öğrenildi.

Bu hadisenin ardından F.Bahçe maçı sonrası Gökhan'ın silahla yaralanmasına neden olan olayın da tüm detaylarına ulaşmalarına rağmen takımın 2.’lik şansı nedeniyle sadece para cezası kesen siyah-beyazlılar sezon sonu kararını verdi. Ve Gökhan'ın Beşiktaş macerası son buldu.

Şampiy10
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »