Mitroglou gelmeye hazır

26 yaşındaki Yunan futbolcu Kostas Mitroglou, Slaven Bilic ile yaptığı görüşmenin ardından Beşiktaş'a gelmeye hazır olduğunu belirtti

19 Haziran 2014 Perşembe 16:56
Mitroglou gelmeye hazır
Bonservisi Fulham'da bulunan 26 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic ile görüştüğü ve İstanbul'a gelmek istedigini aktardı.

Hırvat teknik adamın yapılan görüşmede siyah beyazlı takımın hedefleri hakkında Mitroglou'na bilgiler verirken, Yunan oyuncu da sağlık durumundaki son aşamayı Bilic'e iletti.

Bilic ve Mitroglou'nun menajerlerinin aynı olması ikili arasındaki iletişimin iyi seviyede olmasında önemli rol oynarken, Yunan golcü transferinin gerçekleşmesi durumunda geniş kapsamlı sağlık kontrolüne tabi tutulacak.

Yönetim ise kiralama konusunda Fulham ile temaslara devam ediyor. Futbol genel direktörü Önder Özen'in de onay verdiği Mitroglou konusunda İngiliz ekibine 1 milyon Euro kiralama bedeli vermeyi planlayan yönetim kurulu, futbolcunun satın alma opsiyonunu da elinde bulundurmak istiyor.

Yunanistan basını, Beşiktaş'in Mitroglou'ya olan ilgisine yer verirken, yapılan haberlerde 26 yaşıdaki oyuncunun önümüzdeki sezon siyah beyazlı formayı giyme ihtimalinin yüksek olduğu vurgulanıyor.

Fulham'ın 2 milyon Euro kiralama bedeli ile transfere onay verebilecegini aktaran gazeteler, Dünya Kupası’ndan sonra bu transferin gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğuna dikkat çekiyorlar.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »