Mitroglou'na kiralık izni çıkmadı

Yunan futbolcu Kostas Mitroglou'yu kiralık olarak transfer etmek isteyen siyah-beyazlılar, İngiliz kulübüyle anlaşamadı

1 Temmuz 2014 Salı 18:33
Mitroglou'na kiralık izni çıkmadı
Almeida’dan boşalacak forvet bölgesini Mitroglou transferiyle tamamlamak isteyen Beşiktaş yönetimi, Yunan oyuncunun transferinde yol ayrımına geldi. Bu oyuncu ya kiralanacak, ya da rafa kaldırılarak başka golcüler gündeme alınacak.

Bu oyuncuyu bir sene kiralama konusunda prensipte anlaşma sağlayan siyah-beyazlılar, Fulham Yönetimi’nin son dakika pürüzüyle karşılaştı. Beşiktaş, İngiliz kulübünün, “Bonservisiyle birlikte verelim” önerisini kabul etmedi.

SAKATLIĞI SORU İŞARETİ

Kosta Rika’ya elenen Yunanistan kadrosunda yer alan ve bir penaltı golü atan Mitroglou’yu, geçirdiği sakatlık nedeniyle bir yıl kiralamak isteyen Beşiktaş Yönetimi, verim sağlarsa satın almak istiyor.

Fulham’ın satış önerisini kabul etmesi durumunda transfere ayrılan bütçeyi de aşacak olan siyah-beyazlı kulüp, Demba Ba ve Gomis gibi oyunculardan da daha pahalıya mal olacak futbolcuyu kesinlikle satın almayacağını İngiliz kulübünün yetkililerine iletti. Eğer anlaşma sağlanamazsa, Kartal diğer alternatiflere yönelecek.

SON SÖZ FİKRET ORMAN'IN

Yunan golcüyü çok yüksek bir rakama aldığı için Mitroglou’yu satmak isteyen Fulham’la, Kerim Frei transferi sırasında iyi ilişkiler kuran Başkan Fikret Orman’ın, bu transferi en kısa zamanda çözmeye çalışacağı belirtildi.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »