20 Haziran 2018, Çarşamba

Muharrem İnce twitter'dan yağdırdı

CHP Grupbaşkanvekili ve Yalova milletvekili Muharrem İnce, mikroblog sitesi twitter'dan yaptığı açıklamada, 10 Ağustos seçimlerinde CHP'nin başarılı denilmesini eleştirdi.

12 Ağustos 2014 Salı 7:41
Muharrem İnce twitter'dan yağdırdı
CHP Grupbaşkanvekili ve Yalova milletvekili Muharrem İnce, mikroblog sitesi twitter'dan yaptığı açıklamada, 10 Ağustos seçimlerinde CHP'nin başarılı denilmesini eleştirerek "Ortada büyük bir hezimet var, hala susmak ve başarılıyız demek yakışmıyor" dedi. İnce, bu sonucu öngördüğünü ama partiye zarar vermemek için sustuğunu söylerek "Partimin eriyip gitmesini seyretmeyeceğim. Solu yok sayıp çareyi sağda arayanlar CHP'de başarılı olamaz" ifadelerini kullandı. 

Muharrem İnce'nin twitter'da yaptığı açıklama şöyle; "Ortada büyük bir hezimet var, hala susmak ve başarılıyız demek yakışmıyor. Bu durumu kabullenemeyiz, geçiştiremeyiz. Yurttaşlarımızın umutsuzluğa sürüklenmesini ve partimin eriyip gitmesini seyretmeyeceğim. Bu kötü sonucu öngördüm, uyardım ama partime zarar vermemek için sustum ve seçimi kazanmak için çalıştım. Atatürk'ü terk eden, emeği önemsemeyen, kuruluş felsefesinden uzaklaşan, solu yok sayıp çareyi sağda arayanlar CHP'de başarılı olamaz. Şimdi hezimete kılıf bulma zamanı değil, çare olma zamanıdır."

İşte o tweetler;

ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »