19 Aralık 2018, Çarşamba

Muharrem İnce’nin sözlerine Akşener’den yanıt

Muharrem İnce’nin “Akşener ikinci tura kalır ve beni yardımcısı yaparsa kendisini desteklerim” sözlerine Meral Akşener’den ilk yorum geldi. Yeniçağ’a konuşan Akşener “O gün geldiğinde kendisiyle muhakkak görüşeceğim” dedi.

11 Mayıs 2018 Cuma 19:44
Muharrem İnce’nin sözlerine Akşener’den yanıt
CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Trabzon’da gerçekleştirdiği ziyarette “Meral Akşener ikinci tura kalır ve beni yardımcısı yaparsa, onun için çalışırım” açıklaması yapmıştı.

İnce’nin bu açıklaması sonrasında Meral Akşener’in vereceği yanıt merakla bekleniyordu. Akşener, konuyla ilgili olarak Yeniçağ’a konuştu.

“O GÜN GELDİĞİNDE…”

“İnce’nin Trabzon ziyareti esnasında söylediği sözlerle ilgili ne düşünüyorsunuz” şeklindeki sorumuzu yanıtlayan Akşener, “Muharrem İnce, zeki bir siyasetçidir. Bir şey söylüyorsa bir bildiği vardır. O gün geldiğinde kendisiyle muhakkak görüşeceğim” cevabını verdi.

 
OKUYUCU YORUMLARI/1 + YORUM EKLE
  • 2. tur hayal U. Tomdaş - 12 Mayıs 2018 Seçimlerin 2. tura kalması düşük bir ihtimal. Erdoğan'ın tek başına %50 civarı bir oy oranı var. MHP'nin de reis namzeti o olduğu için %55 veya üzeri bir rakama ulaşabilir.

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »