28 Mayıs 2018, Pazartesi

Muhsin Divan, Çekimlerdeyken Evi Soyuldu

Kanal D'de yayınlanan yarışma programı Takip'in, 'Takipçi'si Muhsin Divan'ın Üsküdar'daki evi kendi çekimlerde olduğu sırada soyuldu.

15 Haziran 2014 Pazar 6:52
Muhsin Divan, Çekimlerdeyken Evi Soyuldu
Kanal D'nin sevilen yarışma programı Takip'in 'Takipçi'si Muhsin Divan'ın Üsküdar'daki evi soyuldu. Divan'ın çekimlerde olduğu saatlerde eve giren hırsızlar, değeri yaklaşık 200 bin dolar olan saat ve objektif koleksiyonu ile 300 yıllık antika vazoyu çaldı.

30 YILLIK EMEĞİNİ ÇALDILAR

Muhsin Divan, dün öğle saatlerinde Kanal D'de yayınlanan yarışmanın yeni bölümlerinin çekimi için stüdyoda olduğu sırada, Üsküdar Acıbadem'deki evine 2 hırsız girdi. Evin altını üstüne getiren hırsızlar, 'Takipçi'nin 30 yıldır topladığı değeri 200 bin dolar olan 80 koleksiyon saat ve 7 özel objektifi ile 300 yıllık antika vazoyu çaldı. Hırsızları kaçarken gören komşular polisi arayarak durumu bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, parmak izi aldı. Polis, hırsızları yakalamak için çalışmalara başladı.

"ÇALINANLARIN YERİ DOLDURULAMAZ"

Olay sırasında çekimde olduğunu belirten Muhsin Divan, 30 yıl boyunca dünyanın dört bir yanından topladığı saatleri, çocuğu gibi sevdiğini söyleyerek; "Hırsızlar muhtemelen takip ederek eve girmişler. Çaldıkları saatler ve vazo yeri doldurulamaz şeyler. Türk polisinin en kısa zamanda hırsızları yakalayacağından eminim" dedi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »