Muhteşem Yüzyıl 59.bölüm fragmanı VİDEO/GALERİ

Ekranların sevilen dizilerinden Muhteşem Yüzyıl'ın 59.bölüm fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 59.bölüm fragmanı gazete5.com farkıyla sizlerle. İşte Muhteşem Yüzyıl 59.bölüm fragmanı ve tüm yaşanacaklar...

7 Mayıs 2012 Pazartesi 20:15
Muhteşem Yüzyıl 59.bölüm fragmanı <font style="color: purple;"><blink>VİDEO/GALERİ</blink></font>

Muhteşem Yüzyıl 9 Mayıs Çarşamba akşamı 59.bölümü ile Star TV'de ekrana gelecek. Muhteşem Yüzyıl dizisinin 59.bölümünde neler yaşanacak? İşte Muhteşem Yüzyıl 59.bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar...

MUHTEŞEM YÜZYIL 59.BÖLÜMDEN ÇARPICI GÖRÜNTÜLER / FOTO GALERİ

59.Bölümde neler yaşanacak...

Muhteşem Yüzyıl 9 Mayıs Çarşamba akşamı 59.bölümü ile Star TV'de...

58.Bölümde neler yaşanmıştı...

Muhteşem Yüzyıl dizisinin 58.bölüm özeti Star TV'nin resmi sitesinde şöyle yer aldı...

İbrahim ve Nigar arasındaki ilişkiyi öğrenen Valide Sultan kritik bir kararın eşiğine gelir. Valide Sultan duyduklarından sonra ne yapacak? Mahidevran ve Şehzade Mustafa, Hürrem'den intikam almanın peşinde. Hürrem Sultan şehzadelerini kurtarabilecek mi? Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile Çarşamba Star'da.

Valide Sultan, İbrahim ve Nigar arasındaki ilişkiyi öğrenir. Vaziyeti derhal Sultan Süleyman'la paylaşmaya karar verir. Valide Sultan, Nigar'a karşı duyduğu hiddeti gizleyemez.

Hürrem şehzadelerinin canını kurtarmak için yola koyulur. Gördüğü manzara karşısında dehşete düşen Hürrem, Şehzade Mustafa ile tartışmaya başlar. Ancak av köşkünün beklenmedik bir konuğu daha vardır.

Sultan Süleyman Valide Sultan'ın çağrısıyla saraya döner. Valide Sultan oğlunun yanına kadar gelir. Ancak yaşananları anlatmaya yüreği elvermez. Valide Sultan kendini bir anda ölüm kalım savaşı içinde bulur.

Valide Sultan'ın rahatsızlığı bütün sarayı yasa boğar. Mahidevran ve Hürrem ise gördükleri vaziyet karşısında beklenti içine girmekte gecikmez. Daye, Valide Sultan'ı ziyaret etmek ister. Daye'nin hareme gelişi ortalığın karışmasına neden olur.

Valide Sultan'ın Nigar'la ilişkisini öğrendiğini duyan İbrahim ne yapacağını şaşırır. İbrahim Nigar'ı payitahttan uzaklaştırmak ister. Nigar çaresiz İbrahim'in isteğini kabul eder. Ancak Daye'nin bazı endişeleri vardır.

 

 

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »