Murat Başoğlu serbest bırakıldı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde gözaltına alınan ünlü sunucu Murat Başoğlu, jandarma karakolundaki işlemleri sonrası sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Başoğlu, sabah saatlerinde 'eski eşini tehdit ettiği ve eski eşinin yanındaki arkadaşını darp ettiği' iddiasıyla Muğla'nın Bodrum ilçesinde gözaltına alınmıştı.

31 Ekim 2018 Çarşamba 19:22
Murat Başoğlu serbest bırakıldı
Sunucu Murat Başoğlu, eski eşini tehdit ettiği ve eski  eşinin yanındaki arkadaşını darbettiği iddiasıyla Muğla'nın Bodrum ilçesinde  gözaltına alınmıştı. Olayın Gündoğan Mahallesi'nde meydana geldiği,  Başoğlu'nun eski eşi Hande Bermek'i tehdit ettiği ve Bermek'in yanındaki bir arkadaşını da darbettiği öne sürülmüştü. Şikayet üzerine jandarma ekiplerince gözaltına alınan Başoğlu, hakkında işlem yapılarak adliyeye sevk edilmişti. 

Burnunda yara bandı bulunan ve gazetecilere görüntü vermemek için kapüşon taktığı gözlenen Başoğlu, jandarma nezaretinde koşarak adliyeye girdi.

SERBEST BIRAKILDI

Muğla'nın Bodrum ilçesinde gözaltına alınan ünlü sunucu Murat Başoğlu, jandarma karakolundaki işlemleri sonrası sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »