Mustafa Denizli resmen G.Saray'da...

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Mustafa Denizli ile yaptığı görüşme sonrası anlaşıldığını açıkladı. Tecrübeli hocanın sözleşmesinin 1,5 yıl olacağı öğrenildi.

23 Kasım 2015 Pazartesi 15:52
Mustafa Denizli resmen G.Saray'da...
Galatasaray'da Mustafa Denizli dönemi resmen başladı. Dursun Özbek, Mustafa Denizli'yle anlaşıldığını açıkladı;

İşte açıklamalar;

Dursun Özbek, Denizli'yle anlaşıldığını açıkladı ve 'Değerli hocam Mustrafa Denizli'yle bir toplantı yaptık. Boşalan teknik direktörlük görevini hocamıza teklif ettik. Hocamız da görevi prensipte kabul etti. Önümüzdeki günlerde imzalayacağız. Ben hocama alacağı görevlerde başarılar diliyorum.

Mustafa Denizli'nin açıklamaları;

'Heyecanlıyım heyecanımı mazur görün bu çok doğaldır. Sporculuk yaşamınımın noktasını bu camiada gerçekleştirdim. Hayatımın en büyük başarıları başlangıç olarak bu camiada başladı. Parantezi burada açtım. İnşallah yüzümün akıyla bu camiada kapatacağım. Eğer birgün başarılarımı, ismimi risk edeceksem uğruna herşeyimi risk edeceğim camia burasıdır. 

Bu görevden dolayı çok heyecanlıyım. İlk başladığım gündeki heyecanım nasılsa şimdi de aynı. Bu heyecanı kaybettiğim anda bu görevlerde bulunmam. Sizlere de benim yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Galatasaraylılar nasıl bir hava bekliyorsa öyle bir hava yakalayacağız. '

Şu anda hiçbir çalışma arkadaşım mevcut değil. Burada çok önemli, programlanmış işlerim var.  Bu konuda yardımcı olabilecek çok yakın iki arkadaşımdan destek isteyebilirim. Bir tanesi Fatih hocamız bir tanesi Hamza hocamız. Onların bilgilerini ve tavsiyelerini alırım. Burası çok büyük bir camia. O yüzden ertesi gün takımın başına geçilmez. İnşallah hafta sonunda takımım ve taraftarımızla birlikte olacağım.'

Mustafa Denizli, 1987-1989 yılları arasında Galatasaray'ı çalıştırmıştı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »