Müzeyyen Senar artık yaşlı bakımevinde

Türk Sanat Müziği sanatçısı Müzeyyen Senar'ın, İzmir'in Urla ilçesindeki yaşlı bakımevine götürüldüğü bildirildi.

8 Ocak 2015 Perşembe 3:10
Müzeyyen Senar artık yaşlı bakımevinde
AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Bodrum ilçesindeki evinde  yaşamını sürdüren Müzeyyen Senar'ın sağlık durumunun yaşlılığa bağlı nedenlerden  dolayı ağırlaşması üzerine ailesi tarafından daha iyi şartlarda bakımının  yapılacağı bir merkeze sevk edilmesine karar verildi. 
 
Senar, Bayram Sokak'taki evinden özel bir ambulansla alınarak, kızı  Feraye Işıl tarafındanİzmir'in Urla ilçesindeki Darüşşafaka Yaşlı Bakımevine  götürüldü. 
 
Senar'ın kızı Feraye Işıl, AA muhabirine, annesinin rahatsızlığının  ilerlemesi üzerine başka bir yere götürmeye karar verdiklerini söyledi. 
 
Annesinin daha iyi koşullarda bakımının sağlanacağını ifade eden Işıl,  "Sürekli kontrole götürülmesi gerekiyordu. Devamlı doktor ve hemşire kontrolü  altında olması gerektiğinden İzmir'in Urla ilçesinde bulunan Darüşşafaka'nın  yaşlı bakım merkezine götürdük" dedi. 
 
Senar'ın felç rahatsızlığı da bulunduğunu bildiren Işıl, "İyi  bakılması gerekiyor. Bundan sonra yaşamına orada devam edecek. Ben de mümkün  olduğu kadar yanında kalmayı düşünüyorum" diye konuştu. 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »