Nur Yerlitaş'tan skandal sözler!

Modacı Nur Yerlitaş'ın, dün katıldığı bir davette kullandığı skandal sözler tepki topladı. 62 yaşındaki Yerlitaş, tepkiler üzerine basın açıklaması yaptı.

22 Kasım 2017 Çarşamba 18:40
Nur Yerlitaş'tan skandal sözler!
Nur Yerlitaş, dün akşam Neslihan adındaki bir arkadaşının doğum gününe katıldı. Geceden görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Yerlitaş, kullandığı skandal sözlerle tepki topladı.

Bir ara Instagram'dan canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, görüntülerde şarkıcı Serkan Kaya'nın eşi Ayşegül Kaya ile konuşuyor.

Konuşma sonrasında ünlü modacı, "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullandı.

Yerlitaş'ın bu görüntülerine takipçilerinden tepki geldi. Ünlü modacıya takipçileri, "Size yakışmadı yazık", "Ekran önünde sevimli görünen yüzünüz göstermelikmiş"  "Onlar olmasa siz o masada oturabilir miydiniz?" ve "Siz ve söyleminiz çok çirkindi esefle kınıyorum sizi" şeklinde yorumlarda bulundu. (Habertürk)

NUR YERLİTAŞ'TAN AÇIKLAMA

Modacı Nur Yerlitaş, instagram üzerinden canlı yayın yaptığı sırada kullandığı ifadeler nedeniyle oluşan tepkiler üzerine basın açıklaması yaptı.

62 yaşındaki Yerlitaş'ın açıklaması şöyle:

"Ben Nur Yerlitaş.
Benim hayata bakışımı, duruşumu beni uzaktan yakından tanıyan herkes bilir. Ucuz bir yanıltma taktiğiyle beni tüm sevenlerimin gözünde karalamaya çalışan kötü ruhlar asla sevinmesinler çünkü ben o kalıplara sığdırılamayacak kadar büyük yüreği olan bir kadınım.

Çirkin ve kirli iştahlarıyla sosyal medyaya servis ettikleri kısacık görüntülerin aslı şudur: sevenlerimin benden sık sık talep ettiği canlı yayını gerçekleştirdiğim bir sırada yanımdaki dostlarım bana bazı kişilerin 'şehitler var' yalanının arkasına saklanarak hakaret ettiklerini söylediklerinde ben de 'napayım Allah Allah istediklerini söylesinler' dedim. Benim bu bir cümlemi alarak yaktıkları bir ateşe beni atmaya çalışan bu kirli kalpli insanların rahatsızlığım sebebiyle düzenli ilaç alıyor olmakla içki içemediğimi unutup Elimdeki soda bardağına “içki” demesi de aynı yozlaşmış zihniyetin ürünüdür.

Benim ülkeme, vatanıma, bayrağıma saygımı ve minnetimi karalamaya kimsenin gücü yetmez.

Allah ıslah etsin onları diyorum ve takdiri siz değerli kamuoyuna bırakıyorum.

Saygılarımla."
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »