25 Haziran 2018, Pazartesi

O bankacı adliyede

Trabzon'da çalıştığı banka şubesinden zimmetine 5 milyon lira geçirdikten sonra izne ayrılıp ortadan kaybolan ve dün Gümüşhane'de yakalanarak gözaltına alınan Leyla B., polisteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

11 Haziran 2014 Çarşamba 0: 5
O bankacı adliyede
Olay, geçen Mayıs ayında meydana geldi. Trabzon kent merkezindeki özel bir banka şubesinde bireysel bankacılık görevlisi olarak görev yapan Leyla B. izne çıktıktan sonra bir müşteri hesabındaki paranın olmadığını fark etti ve bankanın yöneticilerine durumu bildirdi. Banka yetkilileri, müşteriyle ilgilendiği belirlenen Leyla B.'ye ulaşamadı

Bunun üzerine başlatılan incelemede Leyla B.’nin başka banka müşterilerinin hesaplarından da toplamda yaklaşık 5 milyon lirayı zimmetine geçirdiği belirlendi.
Yapılan suç duyurusunun ardından harekete geçen polisler, yaptıkları araştırmada Leyla B.'nin Gümüşhane'de olduğunu belirledi. Dün sabah düzenlenen operasyonla yakalanıp gözaltına alınan Leyla B., Trabzon’a getirildi. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’ndeki sorgusunda konuşmadığı öğrenilen Leyla B., bugün adliyeye sevk edildi. Leyla B. adliyeye sevk edilişi sırasında görüntü alınmaması için yüzünü kapattı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »