24 Mayıs 2018, Perşembe

O koltuğa Mustafa Denizli oturuyor

Önder Özen'in istifasının ardından boşalan futbol direktörlüğü yerine bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştıran başarılı teknik direktör Mustafa Denizli getirilecek

4 Ağustos 2014 Pazartesi 17:52
O koltuğa Mustafa Denizli oturuyor
Beşiktaş futbol direktörlüğünde görev yapan Önder Özen’in istifasının ardından Başkan Fikret Orman yeni bir isim bulmak için harekete geçti.

İşte o yeni isim, bir dönem Beşiktaş’ı çalıştıran ve Türk futbolunun en iyi teknik direktörlerinden biri olan Mustafa Denizli olacak.

ÜÇÜNCÜ YILDIZ İÇİN GELİYOR

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic ile transfer politikası yüzünden anlaşamayan Önder Özen’in yerine artık Mustafa Denizli görev yapacak.

Beşiktaş’ı çalıştırdığı 2008-2009 sezonunda Süper Lig Kupası ve Türkiye Kupası’nı kaldıran Denizli, Beşiktaş’a üçüncü yıldızı takmak için geliyor.

YILDIZLAR YETİŞECEK

Mustafa Denizli’nin futbol direktörlük görevine getirilmesi ile Beşiktaş’ın alt yapıya daha çok önem vermesi bekleniyor. As kadrosunda bir çok genç futbolcunun forma şansı bulması yönetimin alt yapıya ne kadar önem verdiğinin bir göstergesi.

Başarılı teknik direktör Mustafa Denizli Beşiktaş’ın alt yapısında oynayan yavru kartallara özel bir program hazırlayıp yeni yıldızları Siyah-Beyazlı camiaya ve Türk futboluna kazandırmak istiyor.

amk
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »