23 Temmuz 2018, Pazartesi

O Ses Türkiye'de Tuğçe Gendigelen'den muhteşem performans

O Ses Türkiye adlı yarışma programında sahneye çıkan 23 yaşındaki üniversite öğrencisi, sergilediği performansla büyük alkış aldı.

12 Kasım 2013 Salı 17:30
O Ses Türkiye'de Tuğçe Gendigelen'den muhteşem performans
Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye adlı yarışma programının dün akşam yayınlanan programına 23 yaşındaki İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi Tuğçe Gendigelen damgasını vurdu. Hem sesiyle hem de sahne performansıyla jürinin ve izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

Rengarenk isimli şarkıyı Arapça, Hintçe ve İngilizce olmak üzere üç dilde seslendiren, Tuğçe Gendigelen sahnede kendinden oldukça emin duruşuyla dikkat çekti. Stüdyodaki izleyicilerin ve jüri üyesi Hadise'nin ısrarlarıyla performansını yeniden seslendiren Tuğçe Gendigelen, jüri üyesi kararını Ebru Gündeş'ten yana kullandı.

Ahmet Kaya'ya benzeyen sesiyle büyüledi


O Ses Türkiye'de Ahmet Kaya'nın Kafama sıkar giderim şarkısını seslendiren Ersin Yılmaz da jürinin büyük beğenisini kazandı. Ahmet Kaya'ya bezeyen sesiyle dikkat çeken Ersin Yılmaz, şarkısını iki kez seslendirirken Gökhan Özoğuz'un takımına katılmaya karar verdi. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »