21 Şubat 2019, Perşembe

Olaylı Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde flaş gelişme! 3 kişi tutuklandı

Nöbetçi Anadolu 7. Sulh Ceza Hakimliği, tutuklama istemiyle sevk edilen 5 şüpheliden, aralarında Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yaralanmasına neden olan S.D'nin de bulunduğu 3 şüphelinin tutuklanmasına karar verdi

26 Nisan 2018 Perşembe 20:33
Olaylı Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde flaş gelişme! 3 kişi tutuklandı
Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan Ziraat  Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında çıkan olaylara ilişkin başlatılan  soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve tutuklama istemiyle hakimliğe sevk  edilen 5 şüpheliden 3'ü tutuklandı. 

Soruşturmayı yürüten Basın ve Spor Suçları Soruşturma Bürosunca  ifadelerinin alınmasının ardından 5'i tutuklama, 15'i de adli kontrol istemiyle  hakimliğe sevk edilen şüphelilerin işlemleri tamamlandı.

Nöbetçi Anadolu 7. Sulh Ceza Hakimliği, tutuklama istemiyle sevk  edilen 5 şüpheliden, aralarında Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in  yaralanmasına neden olan S.D'nin de bulunduğu 3'ünün "silahla kasten yaralama"  suçundan tutuklanmasına karar verdi. Diğer iki şüphelinin adli kontrol hükümleri  kapsamında serbest bırakılmasına hükmedildi.

Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, adli kontrol istemiyle sevk edilen 15  şüpheli hakkında ise adli kontrol tedbirleri uygulanmasını kararlaştırdı.

Böylece, soruşturma kapsamında, 3 şüpheli tutuklanırken, 5'i  savcılıktan, 17'si de mahkemeden olmak üzere 22 şüpheli serbest bırakılmış oldu.

  
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »