Ömer Üründül geri döndü sosyal medya sallandı

Dün akşam Uruguay - İngiltere maçında yorumculuk yapan Ömer Üründül'e sosyal medyadan "özledik" mesajları yağdı

20 Haziran 2014 Cuma 17:45
Ömer Üründül geri döndü sosyal medya sallandı
Spor yazarı Ömer Üründül'ün dün akşam oynanan Uruguay - İngiltere maçında yorumculuk yapması sosyal medyada geniş yankı buldu.

Bugüne kadar yorumlarında kullandığı söz kalıpları nedeniyle eleştirilen Üründül için Dünya Kupası öncesinde "Bu turnuvada maç yorumlamasın" diyenler, diğer yorumcular karşısında Ömer Üründül'ü özlediklerini ifade ederek, twitterda TT olmasını sağlamışlardı.

Ve dün akşam usta yorumcu Ömer Üründül, Uruguay - İngiltere maçında mikrofonun başındaydı.
Kendine has yorumu ile tartışmasız bir fenomen olan Üründül'e sosyal medyadan da büyük destek geldi. 

Özellikle eksisozluk.com yazarları Ömer Üründül başlığını maç boyunca üstte tutarak, Üründül'ün yorumlarını yorumlamak yerine kendisini özlediklerini ve turnuvaların vazgeçilmezi olduğunu yazdı.

İşte twitter ve Ekşi Sözlük'te paylaşılan o yorumlardan bazıları:
 
helepolis: O'nsuz bir turnuva düşünülemezdi. maçlar ne kadar zevkli heyecanlı olsa da sanki bir şey eksikti. iyi veya kötü, baya alıştırmış kendine, yokluğunda anladık.

adin ne zenci: kendisine çok söverdik önceden, hakkını helal etsin. yokluğunda anladık kıymetini, -şahsen ben anladım- resmen çok keyifli bir maç izliyorum 65 dakikadır. ölü gibi, futbol cahili yorumculardan illallah etmiş futbolseverlere ilaç gibi geldi. Geçmişte ettiğimiz küfürler için özür dileriz ömer hocam, kıymetini şimdi anladık :(

huzunlu donenceler: gelin kabul edelim, hepimiz onu özlemişiz.

nesteri ters tutan doktor: ömer abicim buraları okuyor musun bilmem ama sen bir tanesin, futbol'u sevdirensin. Kral adam.

filippo: en sıkıcı maçı bile izlenebilir hale getirendir. ironi filan yok, gayet ciddiyim...

carliii: maç yorumlarkenki mutluluğu sesinden okunan adam. cidden muazzam keyif alıyor bu işten. çok belli.

miexdesouza: 2014 dünya kupasında şu akşama dek aldığım zevk x ise bu akşam aldığım zevkin 10x olmasını sağlayan kişi. kabul edelim özlemişiz, futbol ömer abiyle güzel.

zaman sokaklarda kayboluyordu: özlemişim.. zevkle dinliyorum şu anda yorumlarını..

mehmetpars: yeminle özlemişim. cidden keyif alamıyordum maçlardan. hatta geçen gün bir oyuncu sakatlandığında ömer üründül'den alıntı yapmıştım. Efsane yorumcu.

okey oynarken arada bir maca bakan adam: ohh yaa sonunda dünya kupası izlediğimizi hissettiren adam. bu adam yoksa maçların da keyfi yok. 

@BAHADIROFFICIAL Ömer Üründül'süz bir Dünya Kupası Dünya Kupası değildir. Sesini duyunca anladım Dünya Kupası izlediğimi.

@dallikavak6086 Ömer  Üründül ile bir başkadır dünya kupası.

@ridvanguney  Ömer Üründül yorumlamaya geldğinde şimdi dünya kupası dünya kupası oldu...

@altug_ozan  Tv de ömer üründül'ü duyduğum zaman bu kadar sevineceğimi düşünemezdim!...

@nagodrugu  Varyasyon, ortasaha çeşitlemeleri,bloklar arası. Oh be özlemiştim. Hoş geldin ömer üründül. TRT seni bana arattı ya. ne diyeyim ki.

Gazete5.com
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »