Ömür Gedik, 'Khaleesi' oldu

Şarkıcı Ömür Gedik, müzik kariyerine yeni teklisi ‘Gözyaşlarım Anlatır’ ile devam ediyor.

7 Şubat 2018 Çarşamba 18:46
Ömür Gedik, 'Khaleesi' oldu
DMC etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında çıkan, sözleri Vural Şahin’e, müziği Uluğbey Hekimoğlu’na ait, Şahsenem’in 90’lı yıllardaki hit şarkısı 'Gözyaşlarım Anlatır', Emirhan Cengiz’in aranjesi ile günümüz sounduna uyarlandı.

Mehmet Ali Arsan yönetmenliğinde çekilen klipte, Ömür Gedik’e son günlerin popüler oyuncusu Tuan Tunalı eşlik etti. Gedik, klipte 'Game of Thrones' dizisinin kraliçesi 'Khaleesi' olarak kamera karşısına geçti.

Diziyi çok sevdiğini belirten Ömür Gedik, "Khaleesi’ye sadece erkekler değil, ben de hayranım. Böyle güçlü, aşka inanan, vicdanlı bir karaktere hayran olmamak elde değil. Sadece dizi ve filmlerde değil gerçek hayatta da bütün kadınların böyle olması en büyük dileğim. Zaten Amerika’da da yeni doğan kız çocuklarının çoğuna artık 'Khaleesi' ismi veriliyor” dedi.

Sanat yönetmenliğini Melis Göktürk’ün, stil danışmanlığını Büke Göksel’in yaptığı klipte, Ömür Gedik’e Khaleesi benzerliği için üç kilo ek saç takıldı. Sonrasında örülen ve çiçeklerle süslenen saçın hazırlıkları 5 saat sürdü.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »