Önce grup seks sonra tecavüz

Müzikholde çalışan Filiz G., grup sekse zorlandığı ve ilaçlı kahveyle tecavüze uğradığı iddiasıyla şikâyetçi oldu. Şüphelilerden Cevat Y. hakkında, aynı villada çocuğa uyuşturucu verip tecavüz etmekten soruşturma yürütüldüğü öğrenildi

16 Haziran 2014 Pazartesi 17:19
Önce grup seks sonra tecavüz
Antalya'da Döşemealtı ilçesine bağlı Dağbeli Mahallesi yakınlarındaki müzikholde çalışan Filiz G. (26), 1 Haziran gecesi, burada tanıştığı Mesut H. adlı işadamının cipiyle yola çıktı. Mesut H., Fatih A. ile Gürcistan asıllı eşi Khatuna A.'nın da içinde bulunduğu cipiyle, tanıdıkları Emrah ve Kamile K. çiftinin evine gitti. 
 

BİRA VE GRUP SEKS


Burada bira içen Filiz G. ile Mesut H., Fatih A. ile de eşi iddiaya göre grup seks yaptı. Ev sahibi Emrah K. ile eşi Kamile K. ise ilişkiye katılmayıp izlemekle yetindi. Ertesi gün Fatih A. ile eşi Khatuna A., Filiz G.'yi Duacı köyünde işadamı Cevat Y.'nin villasına götürdü. 
 

KAHVEYLE TECAVÜZ


Burada ikram edilen kahveyi içtikten sonra kendinden geçen Filiz G.'yle, Cevat Y. zorla ters ilişki kurdu. Fatih A. ile Khatuna A., saat 22.30 sıralarında Filiz G.'yi evine götürüp bıraktı. Filiz G.'nin ertesi gün şüpheliler hakkında şikâyetçi olması üzerine soruşturma başlatan savcılık, olaya karıştıkları belirtilen kişilerin ifadesini aldı. Şüphelilerden sperm örnekleri de alındı.
 

ÖĞRETMENLİ SKANDAL


Şüphelilerden Cevat Y. hakkında savcılık, 3 ay önce de lise öğrencisi 15 yaşındaki kıza ecstasy hap verip grup seks yaptıkları iddiasıyla başka bir soruşturma yürütüyor. Olayla ilgili 5 kişi daha aynı soruşturma kapsamında ifade verdi. Bu olayla aralarında öğretmenlerin de olduğu şüphelilerden alınan kan, kıl ve doku örnekleri, uyuşturucu madde ve DNA testi sonuçları bekleniyor.
 

EŞ DEĞİŞİMİ FANTEZİSİ


Oto alım-satım işi yapan Emrah K., savcılıktaki ifadesinde suçlamaları reddetti. Eşi Kamile K. ise 9 yıllık evli olduklarını, 1 yıldır hayatlarına renk katmak için eş değişimi fantezisi yaşadıklarını belirtti: “O akşamki Filiz G. ve Mesut H.’yi, Fatih A. ve Khatuna A. aracılığıyla tanıdık. Ben eşime Mesut H.’yi beğenmediğimi söyledim. Olaya dahil olmadık. Filiz G. bizim evde istekliydi. Yatak odasında iki saat kaldılar. Evimiz 1+1 olduğu için biz koridorda bekledik. Filiz G.’nin ‘Erkeğim’ diye hitap ettiğini duyduk.”
 

5 BİN İSTEDİ, 500 VERDİ


İşadamı Mesut H., “Cinsel ilişkiye girdik. Sabah ise Filiz G. benden 5 bin lira istedi. 500 lira verdim. Beni adının Süleyman D. olduğunu söyleyen biri tehdit etti” dedi.
 

SEKSE PARA VERMEM


İş adamı Cevat Y. ise “Evimde kahve ikram ettim. Filiz G. benimle olmak istedi. Biz de birlikte olduk. Evden ayrılırken Filiz G. para istedi. Ben de hiçbir para karşılığı birlikte olmadığımı söyledim” dedi. Bir sitede kapıcılık yapan Fatih A. da “Filiz, Cevat’ın evinde onunla ilişkiye girdi” dedi.

Liseli çocuğa tecavüze ilişkin Cevat Y.’ye ait villada yapılan incelemede, aynalı dolap arkasındaki gizli kapıdan girilen odada erotik malzemeler, çok sayıda kadın çamaşırı, tanga, sütyen, elbise, dantelli kıyafetler bulunmuştu.

DHA
 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »