25 Haziran 2018, Pazartesi

Onun işi erkekleri baştan çıkarmak

İngiltere’de 28 yaşındaki genç kadın oldukça sıradışı bir mesleği var. Gündüzleri eczacılık yapan Awy Wade geceleri ise tabiri yerindeyse internet ortamında erkek avına çıkıyor. Ancak bunu bambaşka bir amaç için yapıyor.

4 Kasım 2015 Çarşamba 18:28
Onun işi erkekleri baştan çıkarmak
İngiltere’de “cheatingrat.com” isimli internet sitesi için çalışan Awy Wade eşinin veya sevgilisinin kendisini aldattığından şüphelenen kadınlara hizmet sağlıyor. Haftada 20 setrlin karşılığında bu işi yapan genç kadın erkeklerle konuşarak onları baştan çıkarıyor. Sosyal medyada erkeklerle flört ederek onların ne kadar sadık onduklarını ölçüyor.

Amy Wade bir çok evliliğin bitmesine neden olmuş. İşini çok sevdiğini erkeklerin sadakatsziliğini ortaya çıkarmaktan mutlu olduğunu anlatan genç kadın çok seviyesiz hatta mide bulandıracak türden konuşmalar yaşadığını söylüyor.

Kendisini işe alan müşterisi tarafından flört ettiği adamla buluşması istenince bunu kabul eden Amy Wade adama yaptığı buluşma teklifini hemen kabul ettiğini buluşmada da adamın tecavüz fantezilerinden bahsettiğini anlattı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »