Oscar Cardozo Fenerbahçe'ye transfer oluyor

Fenerbahçe Oscar Cardozo transferinde sona geldi. Oscar Cardozo'yu transfer etmek isteyen Fenerbahçe Kulübü, Bencifa'ya 12 milyon euro ve bonus teklifinde bulundu.

18 Temmuz 2012 Çarşamba 19:55
Oscar Cardozo Fenerbahçe'ye transfer oluyor

Fenerbahçe transfer bombalarını ard arda patlatmaya hazırlanıyor. Uzun süredir taraftarların dile getirdiği 19 Temmuz 2012 günü saat 19.07'de Fenerbahçe transfer bombasını patlatacak sözü gerçek oluyor. Fenerbahçe Kulübü, Oscar Cardozo transferi için Benfica takımı ile de anlaşmaya vardı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Fenerbahçe Oscar Cardozo transferini bitirdi. Dün yönetim toplantısı olmasına rağmen Lizbon'a giden ve Benfica Başkanı Luis Felipe Vieira ile bir araya gelen Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım, Oscar Cardozo'nun transferi hakkında konuştu. Portekiz ekibine Oscar Cardozo için 12 milyon euro ve "bonus" önerildi.

BAŞARIYA GÖRE PARASI ARTACAK

Fenerbahçe Oscar Cardozo transferi için, şampiyonluk, kupa ve Şampiyonlar Ligi'ndeki başarıya endeksli bir "artı para" önerisi yaptı. Benfica başkanı Vieira da bu teklifi kabul etti. Cardozo'nun, tercihini Fenerbahçe'den yana kullanması da pazarlığın imza aşamasına getirilmesinde etkili oldu.

RESMİ AÇIKLAMA 19.07'DE

Cardozo, Benfica'dan ayda 90 bin euro alırken, Fenerbahçe transfer için ona ayda 200 bin euro teklif etti. Fenerbahçe yönetiminin Oscar Cardozo transferini yarın 19.07'de açıklayacağı konuşuluyor. Böylece "Dünya Fenerbahçeliler Günü" nde bomba patlatılacak ve Sow'un yanına Cardozo transfer edilecek.

[PAGE]

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »