Otobüs durağında satırlı vahşet!

Eşinin yanında satırlı saldırıda öldürüldü.

21 Ağustos 2014 Perşembe 0:45
Otobüs durağında satırlı vahşet!
Batman'da dün akşam eşi Gülseren Başaran Suna ile birlikte düğüne gitmek üzere evden çıkan 39 yaşındaki Murat Suna, otobüs durağında tartıştığı 3 kişinin satırlı saldırısına uğradı. Şah damarı kesilen Suna, olay yerinde öldü.

Batman'da dün akşam eşi Gülseren Başaran Suna ile birlikte, Kuyubaşı TOKİ'deki evlerinden çıkan Murat Suna, bir yakınlarının düğününe gitmek üzere durakta otobüs beklemeye başladı. Durakta bekleyen 3 kişi ile belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya başlayan Murat Suna, bu kişilerin satırlı saldırısına uğradı. Suna, boynuna aldığı satır darbesinin şah damarını kesmesi üzerine olay yerinde eşinin gözleri önünde yaşamını yitirdi.

İki çocuk babası Suna'nın cenazesi, Diyarbakır Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından Batman merkeze bağlı Erköklü Köyü'nde toprağa verildi. Eşkali belirlenen 3 zanlının yakalanması amacıyla başlatılan soruşturma devam ediyor. 

Kuyubaşı TOKİ sakinleri, daha önce benzer saldırı olaylarının yaşandığını belirterek, mahallede güvenliğin yetersiz olduğundan yakındı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »