Ozan Tufan serbest bırakıldı

Yurda yasa dışı yollarla lüks araç sokan çeteye yönelik İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan operasyonda, gözaltına alınan Fenerbahçeli Futbolcu Ozan Tufan ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

23 Mayıs 2017 Salı 21: 5
Ozan Tufan serbest bırakıldı
İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, yurda yasa dışı yollarla lüks araç sokan çeteye yönelik 20 ayrı yere yaptığı operasyonda 46 kişi gözaltına alınmıştı.Operasyon kapsamında gözaltına alınan Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan, İl Jandarma Komuntalığı’nda ifade verdikten sonra serbest bırakıldı. Saat 16:00 sıralarında İl Jandarma Komutanlığı’ndan siyah lüks bir araç İiçinde ayrıldı. Ozan Tufan'ın içinde olduğu araç kırmızı ışığa aldırmadan yoluna devam etti. 

Fenerbahçe'den Ozan Tufan açıklaması

 Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularından Ozan Tufan’ın, bu sabah saatlerinde, kaçakçılık üzerine İl Jandarma Müdürlüğü tarafından yürütülen bir operasyon kapsamında müşteki sıfatıyla ifadesi alınmıştır. 

Konuyla ilgili olarak yüzlerce kişinin ifadesinin alınacağı operasyon kapsamında Ozan Tufan, 2. el aldığı bir aracın ilk sahibinin, aracı vergilendirmesi ile ilgili sorularla muhatap olmuş, dosyada mağdur durumda olan futbolcumuz yasal prosedürlerin tamamlanmasının ardından İl Jandarma Müdürlüğü’nden ayrılmıştır.
Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »