16 Temmuz 2018, Pazartesi

Özge Namal ile İbrahim Çelikkol birlikte görüldü

Merhamet dizisinin başrol oyuncuları Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol, gazetecilerden uzak Küçükkuyu'da baş başa tatile çıktı.

29 Haziran 2013 Cumartesi 23: 7
Özge Namal ile İbrahim Çelikkol birlikte görüldü
Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol'un dizide yaşadıkları aşk gerçek oldu. Her oynadığı dizide rol arkadaşıyla aşk yaşayan İbrahim Çelikkol, bu kez de Merhamet dizisinin Narin'i Özgü Namal ile birlikte görüldü. 

İkilinin geçen günlerde Çanakkale Küçükkuyu'da baş başa tatil yaptı. Gün boyunca denize girip güneşlenen Namal ve Çelikkol, akşam ise küçük bir balıkçı lokantasında yemek yedi. Etrafa aldırış etmeden tatilin keyfini çıkaran yeni aşıklar, iki gün kaldıkları Küçükkuyu'dan kendilerine ait otomobille ayrıldı.

HER ROL ARKADAŞIYLA AŞK YAŞIYOR


Oynadığı her dizide rol arkadaşıyla aşk yaşayan İbrahim Çelikkol, en son İffet dizisinden Deniz Çakır'la birlikte olmuştu. Yakışıklı oyuncu Tuğba Ekinci ile de aşk yaşamıştı.

KÜÇÜKKUYU'DA AŞK TATİLİ


İbrahim Çelikkol'un yıllar önce oynadığı Karadağlar dizisinden bu yana her yaz Küçükkuyu'ya gittiği ve orada zaman geçirdiği öğrenildi. Yeni başlayan ilişkilerini kimsenin duymasını istemeyen çift, gazetecilerin uğramadığı bir yer olan Küçükkuyu'da gözlerden uzak iki gün geçirdi.

YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTILAR


İbrahim Çelikkol, geçen günlerde İffet dizisinde tanışıp iki yıldır aşk yaşadığı oyuncu Deniz Çakır ile yollarını ihanet nedeniyle ayırmıştı.

Özgü Namal ise üç yıldır birlikte olduğu ve evlenecekleri konuşulan iş adamı Başar Savur'la ilişkisini sürpriz bir şekilde noktalamıştı. Özgü Namal, ayrılığın acısını Bodrum'da yaptığı tatille unutmaya çalışmıştı. Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol'un, yaşadıkları ayrılıkların ardından yakınlaştıkları ve yeni bir aşka yelken açtıkları konuşuluyor.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »