Özge Özpirinçci çok sinirlendi

Özge Özpirinçci soruya sert tepki verdi. Özge Özpirinçci Aşk Yeniden isimli yeni dizide Buğra Gülsoy ile başrolü paylaşıyor. Dizinin ilk bölümünü hep birlikte izlemek için bir araya gelen ekibe basın mensuplarının yönelttiği soru Özge Özpirinçci'yi sinirlendirdi.

13 Şubat 2015 Cuma 4:19
Özge Özpirinçci çok sinirlendi
FOX TV ekranlarının yeni Dizisi aşk yine gösterilen ilk bölümü ile büyük bir beğeni kazanarak Yayınlandığı günün birincisi oldu. Baş rol oyuncuları Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'un yapmış bulunduğu dizinin ilk bölümünü oyuncu arkadaşları ve set arkadaşları ile beraber izlediler.
 
Ekibi bir arada gören medya üyeleri Dizinin Zeynep karakteri olan Özge Özpirinçci'ye bir soru yöneltildi ve soru karşısında sinirlenen Güzel oyuncu bakın Ne dedi.
 
İlk sahnelerinin Amerika'da çekilen dizinin  300 bin dolara mal olan ve dizinin başrollerini Özge Özpirincçi ile Buğra Gülsoy'un beraber  paylaşmış oldukları  'Aşk Yeniden' dizisinin ilk bölümünü Ekibin tamamı  Etiler'de hep beraber izledi.
 
 Gece çıkışında  muhabilerden birinin  "Dizilerin bu şekilde geri arda başlayıp bittiği çağda siz de birazcık korkuyor musunuz?" suali karşısında başrol oyuncularından Buğra Gülsoy, "Biz oyuncuyuz, sevdiğimiz karakterlerin peşinden gidiyoruz" diyerek düzgüsel karşılarken öteki baş rol oyuncusu olan Özprinçci ise "Bu bir dizinin başlama yemeğinde sorulacak soru değil. Çok özür dilerim işini sana öğretmek benzeri bir derdim yok. Ama bu bizim ilk gecemiz oldukça heyecanlıyız, oldukça mutluyuz ve dolaysız dizinin erken bitmesiyle alakalı soru soruyorsun. Sana iyi mi cevap vereyim?" diyerek tepkisini  gösterdi. 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »