Patlamanın sembolü olan fotoğrafın hikayesi

Ankara'da 95 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısında, olaydan hemen sonra ortaya çıkan fotoğrafların tamamı ayrı bir dramı anlatıyor. Saldırının ardından hafızalara kazınan fotoğrafta saldırıda yaralanan İzzettin Çevik ile Hatice Çevik isimli karı koca, yaralı olarak kurtuldular ama kızları Başak maalesef hayatını kaybetti.

11 Ekim 2015 Pazar 21:44
Patlamanın sembolü olan fotoğrafın hikayesi
Cumhuriyet tarihinin en kanlı saldırısı ise dün Ankara'da tren garının olduğu alanda meydana geldi. 95 kişinin hayatını kaybettiği alçak saldırıda 500'e yakın kişi de yaralandı.
 
ANNE BABA KIL PAYI KURTULDU
 
Dünkü saldırının ardından sembol bir fotoğrafı ortaya çıktı. İzzettin Çevik ile Hatice Çevik isimli karı koca, saldırıdan kıl payı kurtuldu.
 
Üzerlerinde kan lekeleri varken, yaralı bir şekilde İzzettin Çevik'in eşi Hatice Çevik'e sarıldığı fotoğraf, dünkü patlamanın dehşetini gözler önüne serer nitelikte oldu.
 
KIZLARI BAŞAK KURTULAMADI
 
Çevik çiftinin, olay sırasında yine aynı miting alanında olan kızları Başak Sidar Çevik ise, hain terör saldırısında hayatını kaybedenlerden biri oldu. Çevik, 20 yaşında bir inşaat mühendisliği öğrencisiydi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »