20 Haziran 2018, Çarşamba

Peker'den gündemi sallayan iddia için açıklama

Sedat Peker, avukatının AK Parti eski Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran’ı darp ettiği iddiası hakkında açıklama yaptı. Peker, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "Avukatım vasıtasıyla benimde ismimi olaya karıştırarak, zannımca farklı mecralara çekmek için böyle bir oyun tertiplediklerini düşünüyorum" dedi.

9 Aralık 2014 Salı 3:38
Peker'den gündemi sallayan iddia için açıklama
İşte Sedat Peker'in açıklaması
 
Avukatım Barbaros Aslan, dün gece (Pazar gecesi) saat 02:00'da Taksim Polis Karakolu'na avukat olarak gitmiş,Elazığ eski milletvekili Fevzi İşbaşaran  ile avukat olarak görüşme yapmıştır.
 
Bulundukları odada yalnız oldukları bir anda Fevzi İşbaşaran kafasını duvarlara vurmak suretiyle kendisini yaralamış,avukatım Barbaros Aslan hakkında kendisini darp ettiği iddası ile şikayette bulunmuştur.
 
Ayrıca avukatım Barbaros Aslan, Elazığ eski milletvekili Fevzi İşbaşaran'ı karakolda darp ettiğine dair polis tarafından tanzim edilen tutanağı imzalamamıştır.
 
Avukatım vasıtasıyla benimde ismimi olaya karıştırarak, zannımca farklı mecralara çekmek için böyle bir Oyun tertiplediklerini düşünüyorum.
 
Kamuoyuna esenlikler dilerim.

Feyzi İşbaşaran'dan Erdoğan'a hakaret
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Twitter hesabından hakaret ettiği iddialarıyla yapılan şikayetler üzerine gözaltına alınan eski AKP Milletvekili Feyzi İşbaşaran’ı, gözaltında bulunduğu karakol önünde bir grup AKP’li protesto etti.
İşbaşaran adliyeye götürülürken, bulunduğu polis aracını yumurta yağmuruna tutan kalabalığı, polis güçlükle kontrol altına aldı.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »