​Polis ile şüpheliler arasında çatışma

Polis ile durdurmak istediği araçtaki 3 şüpheli arasında çatışma çıktı.

3 Temmuz 2014 Perşembe 1:15
​Polis ile şüpheliler arasında çatışma
İstanbul Maltepe'de Mali Şube ekipleri takip ettikleri aracı durdurmak istedi. İçinde 3 kişi bulunduğu öğrenilen otomobildekiler ile polis arasında çatışma çıktı.

Çatışmada iki şüpheli gözaltına alınırken bir şüpheli ise yaralı olarak kaçtı. Olaydan yaralı olarak kaçan şüpheli hastaneye gidince polis tarafından yakalandı

Fındıklı Mahallesi Hancıoğlu Caddesi üzerindeki olay iddialara göre şöyle oldu. Mali Şubeye bağlı ekipler takip ettikleri 12 AE 669 plakalı otomobili durdurmak istedi. Ancak otomobildeki üç kişi polisin ihtarına uymayınca silahlı çatışma çıktı. Çatışmada polis iki şüpheliyi yakalayarak gözaltına alırken, üçüncü şüpheli ise yaralı olarak bindiği taksiyle kaçtı. Polis ekipleri olay yerini emniyet şeridi çekerek güvenlik çemberine alırken, yerde dolu bir şarjör olduğu görüldü.

Çatışma sırasında şüphelilerin kullandığı otomobilin sağ arka camına da kurşun isabet ettiği görüldü. Polis ekiplerinin olay yerindeki incelemeleri devam ederken yaralı olarak kaçan şüphelinin Fatih Sultan Mehmet Hastanesine gittiği bilgisi geldi. Bunun üzerine polis ekipleri hastaneye gitti. Yaralı şüphelinin ameliyatta olduğu öğrenildi.

Çatışmanın ardından yaralı şüphelinin kaçmak için bindiği taksinin sürücüsü "Benim Taksim'e bindi, sür dedi. 4 yerinden yarası vardı yukarıda indi" diye konuştu.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »