18 Haziran 2018, Pazartesi

Poyraz Karayel dizisinde şok ayrılık

Poyraz Karayel dün akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Dizide Mete’yi canlandıran Fırat Çelik senaryo gereği öldürülerek diziden ayrıldı

24 Aralık 2015 Perşembe 20:16
Poyraz Karayel dizisinde şok ayrılık
Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel 23 Aralık Çarşamba akşamı nefes kesen bir bölümle ekrana geldi. Poyraz Karayel’in normal bir dizide adeta sezon finali olacak kadar hareketli 37. bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. Bahri Baba’nın evi basıldı çıkan çatışmada avukat Mete vuruldu. Bahri Baba, ailesi ve adamları Bodrum katında adeta kapana sıkışırken, vurulan Mete öldü. Avukat Mete Durukan canlandıran Fırat Çelik senaryo gereği öldürülerek diziden ayrıldı. Fırat Çelik diziye 2. sezon başında katılmıştı.
 
Zor durumda evin bodrumunda sıkışıp kalan Bahri Baba ve yakınlarının nasıl kurtulacağı ise merak konusu oldu. Diğer yandan babası Adil Topal’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya kararlı olan Poyraz Karayel, babasının katıldığı bir canlı yayında büyük bir Oyun yaptı. Babasının mikrofonu yayına açan Poyraz yaptığı tüm suçları farkettirmeden Adil Topal’a itiraf ettirdi. Her şeyi ortaya çıkan Adil Topal kaçmak için helikoptere gitti ancak karşısına oğlu Poyraz çıktı. Dizinin son sahnesinde Poyraz ve babası birbirlerine silah çekerken, Özkan Uğur’un canlandırdığı Adil Topal (İsmail Karayel) oğlu Poyraz’ın silahından çıkan kurşunla vuruldu.  Adil Topal’ın (İsmail Karayel) dizide ölüp ölmediği ise önümüzdeki hafta belli olacak.
 
Poyraz Karayel’in nefes kesen son bölümüne sosyal medyadan da yorum yağdı. Dizi Twitter’da TT listesinde bir numara oldu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »